Stepway ili Black line?

prethodna tema - sledeća tema

Vlada71

#15
Pa vi ljudi niste ni od kakve pomoci... 14 postova rezultat 7:7.  :) Znaci dilema ostaje... Ima do sajma jos vremena...samo da uspem da utopim Solenzu za dobre pare sto je jos jedan problem. U svakom slucaju hvala svima!

msegovic


bind


Jelenko


LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Keka

Stepway
-atraktivniji
-slabija oprema
-vise trosi
-jezivo skupe gume

Ja bih uzeo Black Line.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


skysthelimit


Boka


Deki

Ako se kao reperi uzmu upotrebljovost i troškovi moj izbor bi, svakako, bio Black Line Dizel sa Ambience paketom opreme.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

Dragan.vi

Kad bih ponovo birao, bez razmišljanja BLACK LINE - bolja oprema,jeftinije održavanje,niža cena - nije baš vreme za razbacivanje   :ne:

Veterinar

Citat: Deki poslato 24.10.2010. - 17:55
Black Line Dizel sa Ambience paketom opreme.

Mislio sam da je Black Line paket opreme. Sto se troskova tice, Black Line ima smisla.
0,5 l goriva vise kod Stepway-a dci na 100 km nije mnogo. Za 7 godina, to je 1000 evra vise, sa kilometrazom koju prelazim. Nije ni to tako mnogo, a onda se na papir stave gume...

sanderoman

Stepway, za lepe sume Srbije! :too:

abc123

Citat: Veterinar poslato 25.10.2010. - 10:57
...a onda se na papir stave gume...

...a bogami i felne.  :ces:

Tsky

Zavisi šta tražiš od auta. BL mi je običan, nije baš nešto atraktivan u poređenju sa SW. Moj SW gdje god das se parkiram izaziva pažnju. Čak i ljudi koji ne vole Daciu priznaju da je auto po izgledu pun pogodak. Što se tiče vožnje, udobnosti i posebno preglednosti (visine) auto je OK. Ima mana kao i svaki automobil ali to je nešto drugo.

dizelas

#29
Da malo zakuvam: Laureate! Pogledati tapacirunge, instrument tablu sa instrumentima sa bijelom podlogom, suvozački air-bag u seriji (nema rupetine ispred suvozača) itd... Exterijeru takođe ništa ni dodati ni oduzeti. Elegancija u svakom pogledu što se tiče mog ukusa.