Stepway ili Black line?

prethodna tema - sledeća tema

Vlada71

Dakle u dilemi sam. Cena im je priblizno ista. Motori se razlikuju, kao i potrosnja. Oprema im je tu negde... Pomagajte... Saveti, iskustva, predlozi...sve je dobrodoslo!

Vihor

#1
Nekako mi je black lepsi, ali svako ima razlicite ukuse
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

#2
Stepway ili koji Blackline? Sandero?

Više puta sam napisao da se meni lično Stepway više sviđa. Plašim se samo onih plastičnih dodataka koji predstavljaju mesta potencijalnih problema sa korozijom, jer postoji opasnost da zadržavaju blato, vodu i so. Radi njihove montaže bušen je lim, čisto sumnjam da je nešto posebno posle toga zaštićen. Ostalo su nijanse.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

car72

Sta reci!_!

Deki

Sandero BlackLine - Boja Alu Siva (D69)
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

krle

 BlackLine, ali bih ipak savetovao da razmisliš i o  Laureate.


Raja


leotar

Najbolje bi ti onda bilo nesto izmedju: Sandero Holiday, ali vidim da ga jos nema tu na trzistu. Da biram sebi opet, uzeo bih Stepway (ali dCI).

perke21


mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Svarog


DrJekyll

Pogledajte samo opremu i videcete da je BL mnooogo bolji, uostalom Stepa je "onako" vise za porodicnu varijantu, dok je BL za malo foliranja na ulici...bar meni tako izgledaju, jos ako na BL-u zatamnis zadnja stakla i uzmes ga sa alu felnama...pffff Gengsta kar  :lau:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

bmiillan

nemoj na silu uzmi veci cekic

Tepa

Black line bez razmišljanja  :to:

milko

Vidim da sa ovim pitanjem nećeš naći odgovor,jer uvijek se nekom više sviđa plavuša a nekome crnka.Tako da ta odluka je isključivo tvoja.
Za mene je ipak atraktivniji  Stepway,mnogo ljudi me zaustavlja,pita, okreće se za njim,jer vozilo je malo neobičnije od drugih.