Polica umesto zavese u gepeku MCV-a

prethodna tema - sledeća tema

fanatic

    Neće svima biti interesantan ovaj zahvat ali meni je veoma koristan jer imam pekaru i ujutro ćale razvozi hleb i peciva po okolini.
Dok sam koristo Ladu karavan sa oborenim sedištima mogao sam da utovarim 6 kutija ili gajbi sa hlebom.
A sad posle ovog zahvat u Loganu MCV bez obaranja sedišta pakujem 11.
Skinuo sam zavesu koja prekriva gepek i po njenim dimenzijama napravio od iverice policu koju sam opasao aluminijumskim limom
i pustio ga da strči iznad iverice 1cm. Naravno izmedju lima i iverice ja došao i silikon da nebi mrvice pravile šljam po autu i krajnji rezultat
je vidljiv. I pod sam napravio od medijapana i takodje ga opasao limom. Na podu staju 5 kutije a na polici 6.
Još uvek nisam testirao izdržljivost police ali ove 6 kutije koje staju na nju imaju težinu od oko 30kg. i taj teret nosi bez problema. :too:

nik

 :aplause: za ideju i poslovnost, ali odvoj onda tovarni prostor od kabine jer ako se naglo zakoči ili, nedaj Bože, sudari, biće leba i kutija i po motoru.

krle


fanatic

     Slažem se da treba odvojiti kabinu od tovara ali nasloni za glavu ne dozvoljavaju prelazak kutija napred-provereno.  :wink:


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.