Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

VaskezNS

Bočna ukrasna lajsna --
Ovo je mesto za sLogan ;-)

trajce

Gume jesu 15" ali bi komotno mogle i vece.

ppejic

Prenabudzen izgled, kao da gledam "silikonske" lepotice od pre neki dan iz clanka u Blicu

trajce

CitatPrenabudzen izgled, kao da gledam "silikonske" lepotice od pre neki dan iz clanka u Blicu
Ajd stavi link bas da vidimo da li lici  :)

DarioGTI

Od mene minus jedino za zaista premale točkove, između gume i rubnjaka možeš komotno glavu gurnut kol'ko mjesta ima  :doh: I drugi minus je položaj vozačevih komandi za stražnje prozore, valjda im ostale zjapit rupe na centralnoj konzoli kad su prekidače prednjih prozora stavili na vozačeva vrata, mogli su ujedno i prekidače za stražnje prozore stavit isto tako na vozačeva vrata, da to bude jedna cjelina.

Neznam kako bih rekao, ali ova prednja svjetla, dizajn svjetala mi se sviđa tj višekomorni, ali nekako kao da strše, uzdižu se, neznam kako reći, ali djeluju mi skoro kao da nisu orginalna od tog auta, kao da su previsoko ili nešto. Možda me buni ovaj kamionski Renault znak, ili nešto treće.
Dupe je moglo biti još malo dorađenije, oznaka motora na gepeku je po meni sasvim suvišna, i onako na sredini nit' je vamo, nit' je tamo.

Ostalo brojim kao pluseve, između ostaloga - prednji branik je našminkan a'la Renault, odaje dojam neke "visosti" ili ozbiljnosti, kao što PPejic reće - (malkoc) "prenabudžen", ali OK. žmigavci u retrovizorima su isto lijepi za vidjeti i rekao bih normalna stvar za aute iz 2014., automatska klima je isto super (praktičnost), pogotovo njezin dizajn. Dizajn instrument table (font i crtice) mi se jako sviđa, daje mi blagi sportski štih.

Dizajnom svakako koraćaju naprijed, ali zar su gepek vrata morala biti onako golo-limena?? Kad su već stavili "Renault" natpise na pragove, mogli su i na gepek staviti komad spužve kao ispod prednje haube. Najvjerojatnije nebi pomoglo u smanjenju buke, ali bi bar ličilo na nešto. Unutri kromirane kvake, a gepek iznutra gol. Nije da ću ga gledat cijeli dan, ali nije moralo tako biti. Dizajn sjedišta je sa druge strane, kao korak unazad. Recimo sjedala iz Sandera 1 BlackLine (za primjer) bi bila puno lijepša, o udobnosti sad ne bih pričao. Polugice za gepek i vratašca rezervara su super rješenje, dobro su se sjetili (ne 5 do 12, nego minut do 12), vidjet ćemo kada će Europski modeli to dobiti.

A K7M se bome neda izbacit iz igre :cool:


Sve u svemu, još me samo zanima cijena ove vozilice.
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Tale

Ovaj Renault Logan naprijed izgleda kao da su se djeca igrala.  :ne:

Dačija Logan je skladniji od ovoga u svakom pogledu. Jedino automatska klima može biti prednost ovoga u odnosu na pravi Logan i eto prekidači za prednja stakla, kome onakvi smetaju. Drugo ništa.

Veterinar


Ivan91

Na slikama onako, na klipu auto izgleda bas bas dobro, bar meni.
A pola te sminke ce moci na daciju tak oda kroz par god, koem se svidi :)

naca24

CENE:

          Prevedno na engleski, s tim sto je  28.990 Brazilian Real = 8917.93 E 






R $ 29,500 + Hot Air rear defogger
R $ 30,040 Metallic paint
R $ 30,550 + Hot Air rear defogger + metallic paint
R $ 30,800 + hot air + power steering rear defogger
R $ 31,850 + Hot Air rear defogger + steering + metallic paint
R $ 33,400 + Hot Air rear defogger + steering + air - conditioning
R $ 34,450 + Hot Air rear defogger + steering + air conditioning + metallic paint

-R $ 33,390 2014 Renault Logan 1.0 Expression 16v Hi -Power 80 hp 10.5 mkgf

Price with options :

R $ 34,440 Metallic paint
R $ 35,990 Airconditioning
R $ 37,040 + Air conditioning metallic paint
R $ 36,840 Airconditioning NAV 1.2 + Media + Parking Sensor
R $ 37,890 Airconditioning NAV 1.2 + Media + parking sensor + metallic paint

-R $ 39,440 Renault Logan 1.6 8v Expression Hi- Power 106 hp 15.5 lb-ft ( Air - conditioning as standard )
Price with options :
R $ 40,490 Metallic paint
R $ 40,290 Media NAV 1.2 + Parking Sensor
R $ 41,340 Media NAV 1.2 + parking sensor + metallic paint

-R $ 42,100 Dynamique Renault Logan 1.6 8v Hi- Power 106 hp 15.5 mkgf
Price with options :
R $ 43,150 Metallic paint
R $ 43,200 Media NAV 1.2 + parking sensor + auto air conditioning
R $ 44,250 Media NAV 1.2 + Parking Sensor + Automatic air conditioning + metallic paint

ivan-bgd

Dizel se i ne nudi..... :ces:

Keka

Dizel ne moze da se vozi na secernu trsku.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


naca24

Citat: ivan-bgd poslato 27.12.2013. - 13:21
Dizel se i ne nudi..... :ces:

Sigurna sam  da ce biti i dizel.

Sto se tice Ukrajine, Rusije i Brazila, i za njih logan 2 kada se pojavio ide ukrasen...

recimo ima zmigavce u retrovizoru i jos neke sminke ..imate na youtube

Bilo bi zanimljivo da  vidimo da li bi mi mogli da narucimo iz Rumunije takav logan... i kakva je procedura

ivan-bgd

Sve može ali je pitanje cene.Kod naših prodavaca se naplaćuje sve ,tako da ne verujem da se isplati narudžbina,a i pitanje je gde se ovakav model proizvodi.

Goky

Verovatno se sklapa u njihovoj fabrici u Brazilu.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Boka

Ja sam danas prvi put video uzivo novog logana u BG na Dedinju , i meni se bas svidja jer mi izgleda zaobljeniji , pogotovo zadnji deo je prelep u odnosu na starog logana kome je zadnji deo nekako sav kockast. Kad bih uzimao novog , voleo bih da bude u beloj boji.