Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

kiconix

Danas videh jednog na taxiju, mislim da je prvi.
Lep!

ppejic

#512
Mozemo da pricamo sta hocemo, ali cene ponudjenih modela sa navedenim spiskom opreme su jeftinije u Srbiji nego u Rumuniji.

Interesantno.

glavonja3

Jutros na radiju kazu "sajamska ponuda - dacija automobil sa klimom vec od 7.999 evra"...

LeNgenda

A ono redovna cena.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Dragan.vi

Jos nisam video na ulici novog Logana ni novog Sandera  :place: Posto sam na odmoru, skoknucu ovih dana do Kompresora da ih malo detaljnije proucim  :too:

glavonja3

Ovo sam jutros cuo oko pola 8 na be92 radiju. To me je iznenadilo jer se dosad pisalo/pricalo/prikazivalo za neke manje pare. Ali izgleda za sajam ide - iznenadjenje  :)

Juce sam video plavi Stepvej kako izlazi iz nove zgrade AK Vukovic i ide za mnom. Izgleda prelepo. Dosta je visok, pa sam u pocetku mislio da je to Daster koji je redizajniran.

Dragan.vi

Evo juce svratih do Kompresora. U salonu po jedan Sandero (dizlo), Logan (benzin), Stepway (dizlo) i Duster. Opsti utisak je da su (prva tri) mnogo lepsi i spolja i iznutra od prethodnih modela, sto je normalno i ocekivano. Odmah sam primetio drugaciji (puniji) zvuk kod zatvaranja vrata.Da li zbog ostrijih linija cini mi se da su spolja gledano manji (sto je normalno opticka varka), ali i iznutra valjda zbog drugacijeg kokpita koji sad izgleda kao kod skupljih proizvodjaca  :aplause: Ono sto mi je odmah zasmetalo je utisak da je sediste nize nego kod mog Sandera, tako da sa mojih 185cm maltene ne vidim haubu, sto  moze biti posledica podesavanja sedista po visini (valjda), a i obloge na vratima ne izgledaju najlepse (razumljivo - stednja). Sve u svemu utisci veoma povoljni s obzirom na cenu i marku (bez uvrede  :D:too:

nemanja46

Danas sam bio do sajma i video uzivo novog logana,bas mi se svidja ,samo mi nije jasno zasto nisu izlozili i najbolji paket opreme,da moze da se vidi razlika  :bonk: Evo slika  :)

Zoran

To nije više "novo vozilo po cijeni rabljenoga"...
Sam svoj gazda - vazda.

kiconix

Baš mi se sviđa prednji branik.
Zoki ne razumem, cena je 8000e.
Još uvek je odlična za model sa klimom.

Keka

#521
Prednji branik jeste cool, ali bez hromiranih brkova pored znaka izgleda kao cosavi tinejdzer.

Usput, za sajam su mogli da se potrude da ne pisu gluposti-ovaj sa slike ima 2 klima uredjaja  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ivan-bgd

#522
Citat: Keka poslato 23.03.2013. - 20:13

Usput, za sajam su mogli da se potrude da ne pisu gluposti-ovaj sa slike ima 2 klima uredjaja  :lau:
Nisi razumeo to je klima  za napred i za pozadi   :Smiley: :too:

Keka

Zreli su oni za jednu cusku napred i jednu cusku pozadi.   :cekicem:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

A kako to dve cene za izlozen model
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari