Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

Zdene

Malo off topic, ali što se tiče prodaje i u Hrvatskoj se čini škripi. Baš jučer su me nazvali iz Renault-Nissana Hrvatska i nude probnu vožnju na kojem god hoću modelu, kada i gdje hoću.... Baš bi nešto prodali!!! Neka dovezem Logan u servis... akcije...   

Daniel



Pa, realno, nista specijalno ali izgleda bolje. Da je u danasnje vreme cena kao 2005-te u odnosu na konkurenciju. Oduvali bi vecinu.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

ppejic

0:14

Kakava je ono sisica na retrovizoru?

Daniel

a bre Pejo, sezona je bubamara  :laugh1:
Salu na stranu, nem' pooojma.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Keka

Cini mi se da je deo table od gumiranog materijala....to je lepo. Centralna konzola, osim onog ogromnog displeja (koji ce sigurno dolaziti samo u najjacem paketu) me nije impresionirala. Bravice su nepromenjene, otvarace ga lako, a sa novim radiom, mogu da zamislim kakva ce poslastica biti za lopove  :bonk: Felne izgledaju kao da su 13", tu ima prostora za doradu, ali kosta...

Ostaje nepoznat najvazniji detalj-cena.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


VaskezNS

CitatKakava je ono sisica na retrovizoru?

To je senzor pokazivača spoljašnje temperature, plus u odnosu na prethodnike  :aplause:

Kada govorimo o indirektnim komandama, plus je i što je džojstik retrovizora premešten na kom tablu levo ispod volana kao i preklopiva zadnja klupa.

Minusi su - trumpeta i dalje nije na volanu nego na ručici migavaca, parkirni senzori nisu u boji branika...i brate - ove felne su mi ali ooodvratne  :banghead:

Ono što mi nije jasno je "ECO" mod za koji ima prekidač, kao i funkcija jednog tastera pored tastera podizača stakla - je li to tempomat ?  :ces:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

kiconix

#246
Stvar ukusa, meni se jako svidja.
Po meni je najveci minus, nedostatak rucke za zatvarnje na zadnjim vratima.

mladja73

Lep. + preklopiva zadnja klupa.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

ppejic

@VaskezNS

Senzor za merenje spoljnje temperature ne moze biti na mestu koje je direktno izlozeno toplotnom zracenju sunca.

VaskezNS

Video sam takve "bubuljice" i na službenom kenguru i na meganima, te sam se raspitao i tako su mi rekli. A nisam baš bio spreman da rasturam retrovizore na službenim kolima da to i proverim... :whistling:

Ali od ranije znam da se senzor stavlja ili napred u branik ili u retrovizor...ništa, sačekaćemo još nečije mišljenje...
Ovo je mesto za sLogan ;-)

saša61beograd

Lepo izgleda,uživo će biti još lepši.
Zadnja klupa na obaranje!
Ali nešto smo i izgubili:
-platformu Megana 2 (pričalo se)
-samim tim biće maksimalno 4 EuroNCAP zvezdice
-bočne lajsne - neoprostivo.
-termometar motora - neoprostivo.
Zauzvrat,skuplje verzije su dobile šarenu plastičnu igračku na središnjoj konzoli,bar će deca biti srećna.

Dachaa

Ne svidja mi se polozaj tastera za spustanje prozora bolje da su ga pomerili da bude u vratima tamo a ne ovde gde je i do sada stojao,pozadi vidim da nema rucke a nema ni tastera verovatno su i oni ostali gde i do sad.
Ne kapiram sta ce onoliki poklopac rezervoara realno mogao je da bude malo manji  :bonk:
Ali sve u svemu dopada mi se  :to:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

madridista

u odnosu na sadasnje logane i jos one starije 2005 ovo je prelep auto jos ako cene budu kao sto su do sad bice super jer tesko da ako budu u rangu sa cenama sa recimo kiom sport sedan mogu da budu u prednosti, jer kia za 10k nudi opreme i opreme a o garanciji da ne pricamo.

Damir Oravec

Citat: Dachaa poslato 30.09.2012. - 18:04
Ne kapiram sta ce onoliki poklopac rezervoara realno mogao je da bude malo manji  :bonk:

U slucaju ugradnje plinskog uredjaja, da ne bi busili branik, pored cepa za benzin se ugradi i za TNG. To je jedan praktican odgovor. Za dizel varijantu, nemam objasnjenje :)

Sir Oliver

Šta znam, meni se BAŠ sviđa. Koliko mi je moj lepši od prvog modela Logana, ovaj mi se možda još više sviđa od mog.
E sad, presudna je cena... u Laureatu.
I drink to make other people more interesting.