Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Sa onim tzv. faceliftom bolje da se ne brukaju.

Svesni su oni da u vreme krize i navale konkurencije moraju da urade nesto novo, dobro i jeftino.

U svakom slucaju ostaje da sacekamo. Mada sam ja vec nestrpljiv  :whistling:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Tale

Ma ovo prvo nema šanse, jer ako je novi model onda ne može biti redizajn sadašnjeg, a već je bio jedan redizajn
Ni ovo drugo nema smisla jer ne vjerujem da će Logan biti temeljen na aktuelnom modelu Renoa.
Ja bi rekao da je neka varijanta prošlog Megana sedan najrealnija.

bane

Koliko vidim na sajtu dacia.rs više u prodaji ne postoji logan sa motorom 1.4MPI. Da li to znači da je taj motor totalno izbačen iz proizvodnje? :ces:

Keka

Njega je nasledio 1.2 16V.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

Trenutno se u Mioveni sklapa poslednja serija Logan-a kakvog poznajemo. Šta će biti posle ni Rumuni ne znaju. Glasine su da će izaći novi Logan, ali kakav i kada to niko ne zna.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle


zac


dovla

A bio je kul tip ...

Svarog

Znači uskoro postajemo vlasnici legendarnih rariteta.

zkazi

Šta se desilo sa konceptom i projektom X52?  :ne: Najavljivan je još pre 2 ili 3 godine, a sada... ispade da od 2012-te i novog Logana nema ništa... :hm:

ppejic

Zamena za Logan, zvace se drugacije i nece izgledati kao dosadasnji renderi.

Direktor Dacia-e je izjavio da ce ovaj automobil biti zvanicno predstavljen tokom septembra ove godine.

zkazi

Da, da... LOGAN je otišao u istoriju :place:, a novi model, koji će se pojaviti na salonu u Ženevi (kako se može pročitati po Dacia i dr. sajtovima na netu) će biti baziran na Meganu druge generacije, sa izgledom nalik na Fluence i verovatno skromnijim paketom opreme da bi se cena mogla spustiti do 10.000 evra...

ppejic