Dacia Logan (2010.)

prethodna tema - sledeća tema

dzony4

Moguc izgled novog Lodana za 2010.-u god.


Loganovac

 :bullshit:
Vest je bajata, to su najavljivali još za 2009. ponadali smo se da će Logan biti malo više lagunolik :njanja:, već viđeno. Novinarska patka (obratiti pažnju na ono "ska" :hihi1:)
Daj Bože da grešim...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dzony4

Znam,znam.Pa za one koji nisu videli. :cool:

krle

Prednji deo je već realizovan na Thalii II uz sitne korekcije i to samo   da bi se razlikovala od Clia III. 

dzony4

Ova promena u Daciji posle dolaska Renoa me podseca na Skodu posle dolaska Nemaca,tako da ocekujem da ce Rumuni uskoro izbaciti neki bolji i prostraniji model.

hobbista

Ja se, iskreno, nadam da neće. Nadam se da će se zadržati u ovom okviru cena (a time i kvaliteta). nema potrebe praviti dacia "Lagunu" :)
Ovo sa škodom mi nije najjasnije - superb vs pasat? Po meni su medjusobno konkurentni, što i nije baš najpametnije. A felicija (kada se pojavila) je bila sa cenom u rangu Logana (sada), ali su približavanjem vagenu otišli u viši cenovni rang.
Dacia mi pruža funkcionalnost za razumnu cenu. Ne treba mi fensi oprema, (integrisana muzika sa GPS-om nestandardnih dimenzija, sedišta presvučena kožom od kengura udovca, itd) za duplo veću cenu  :big:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

krle

 
Citat: krle poslato 11.05.2009. - 20:05
Prednji deo je već realizovan na Thalii II uz sitne korekcije i to samo   da bi se razlikovala od Clia III. 
Thalia II/Symbol II predstavljen početkom godine i na BG sajmu:

viktor1986

Ima li nekih novih fotografija buduceg logana i da li se zna kada treba ocekivati taj novi model koji ce zameniti postojecu drugu generaciju?