Fortanja u Garantnom Roku

prethodna tema - sledeća tema

mrprofy

Ja sam mislio da je u Jevropi a i blize na Balkanu bolje, ali, izgleda da nije :crazy:
http://forum.hr/showthread.php?t=433746
Procitajte makar deo mukopisa jednog momka iz Hrvatske, i uvidecete da je isto biiip kod nas i u Hrvatskoj.
Time bih zapoceo temu, a sadrzaj teme bi trebala da budu fortanja ovlascenih servisa kod nas, pa da vidimo kako jedni drugima mozemo da pomognemo.
poz

Loganovac

j*bo te....  :ha:

A nama pet kapi ulja - rupa na nebu!!!


Dacia ruleZ!!!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Što manje tamo ideš manje će te boliti glava.

                                               Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

DarioGTI

Citat: Loganovac poslato 09.05.2010. - 12:25

Dacia ruleZ!!!

potpis ko kuca  :respect: :respect:

inace nisam neki ljubitelj Peugeot-a, ali ovo sta se covjeku desilo je stvarno za nevjerovat!!  :hall:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

dzaga

Moram da kažem da ja imam drukčija iskustva sa ovlašćenim servisom HIT auto na Starom sajmištu. Logan je u garanciji i do sada (od marta 2008.g.) su mi besplatno menjali lambda sondu i otklonili curenje ulja u predelu razvoda. Sve to je prošlo bez natezanja i završeno u kratkom roku. Lambda sonda isti dan a curenje ulja su otklonili za tri dana.

Pored radova pod garancijom kod njih sam ugrađivao dodatnu opremu (CD MP3, naslon za ruku, menjam gume letnje-zimske, čuvam gume na felnama koje ne koristim-400din/mes, rikverc senzore i još neke sitnice) i uvek su bili veoma korektni dok na kvalitet radova apsolutno nemam zamerke.

kiconix

Meni licno je bas drago zbog toga, ja sam zadnji put bio u hit-autu jos 2007, uverio se da je osoblje, blago receno nestrucno.  :agr:

krle

 :to:

Dobro je čuti  da neko ima lepo iskustvo sa njima.

dzaga

kiconix, mnogo davno si bio tamo. Stvari se menaju, zar ne?

Loganovac

Pa neće valjda svaki čas da im ide u proveru? Isti utisak su ostavili i na mene te iste 2007. kad sam kod njih kupio auto - ni traga od odnosa prema kupcu na koji sam se kasnije lako navikao u ostalim servisima. Razlika je još u tome što sam tamo ostavio 10.503 EUR pa me nisu zarezivali, a u ostalim servisima su bili više nego ljubazni za manje od 100EUR...
Slažem se da je za pohvalu što se to promenilo, više je nego krajnje vreme!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

perke21

dzaga da ne radis u hit autu kad ih toliko hvalis?  :offtopic:

krle

Moje negativno iskustvo sa njima  datira iz avgusta 2006.g.

Tada Loganovac i kiconix nisu ni sanjali o Loganu.    :whistling: :zloca:

Loganovac

Sanjali su, još kako! Nego nismo "imali vremena"...  :whistling:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

Ja uzeo auto u martu i dobio ga u maju ove godine, i sve sam radio u HIT-u.... i sada i dalje mislim da su idioti i sigurno necu tamo raditi nista jer su pravili greske (obrnuli mi centralnu kada sam stavljao alarm...kad zakljucas ono radi otkljucavanje...i jos neke stvari). Ja ih necu nikada hvaliti i mislim da se i dalje nisu promenili.

E sad jedno  :offtopic: pitanje:
Citat: dzaga poslato 18.09.2010. - 08:16
....menjam gume letnje-zimske, ...
Jel treba ja da menjam tockove u ovl. servisu ili to mogu i kod nekog vulkanizera?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

Ne možeš, gubiš garanciju...    :Smiley:

Vidiš da se čovek odlučio za jedan servis, nema tu ničeg lošeg, čak plaća i čuvanje guma, nisam ni znao da postoji ta opcija. Verovatno nema ni podrum ni garažu, logično...

Citat: dzaga poslato 18.09.2010. - 08:16
Pored radova pod garancijom kod njih sam ugrađivao dodatnu opremu (CD MP3, naslon za ruku, menjam gume letnje-zimske, čuvam gume na felnama koje ne koristim-400din/mes, rikverc senzore i još neke sitnice)...

Evo, ko hoće da čuva gume, može kod mene za 300din/mes!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

Teska vremena su dosla ako cemo tako da zaradjujemo.....'el ces mi operes sajbnu za 100 kinti  :Smiley:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...