Zamjena zvuka sirene

prethodna tema - sledeća tema

scepo

Ne znam ima li ove teme, ako ima nek je admin premjesti  :to:

Intresuje me da li je neko mijenjao zvuk sirene , pošto mi se ovaj ne sviđa na sanderu  :conf: dobro bi pasovao neki kao na WV   :wink:

stalker

To je barem lako napraviti, skineš sirenu s neke volkswagine i zašarafiš je na mjesto originalne. Sve je isto, dvije žice, 12 Volti.
Još ljepše zvuči ona dvoglasna sa starog "tristaća".  :wink:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Vihor

da nece ovi posle da za*ebavaju nesto po pitanju garancije?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

scepo

Mislim da to ništa ne utiče na garanciju , viđet ću možda je bolje da od Renaulta nekog se ubaci  :cul:

ppejic

Sve utice na garanciju ukoliko to njima odgovara u odredjenom trenutku.

Primer ugradnje senzora za parkiranje, vezuje se na rikverc svetlo, ALI ako se bilo sta drugo (nevezano sa ovim) dogodi lose na instalacijama ili crkne ECU, oni te ladno otkace jer si mimo njih petljao po autu, i ako rikverc cvetlo nema veze sa konkretnim problemom.

Peja

Urosh85

ja sam kupio na buvljaku horne, dve u pakovanju za 700 dinara ...
povezao i odlicno radi, cuje se nesto glasnije od klasicne horne koja je fabricki ugradjena na loganu.

(Idem na svadbu u Maju ala cu da truuuubim :D )

ppejic je u pavu, kod njih sve utice na garanciju, ako njima to smeta, cak i samostalno menjanje filtera za vazduh i slicne stvari
mada meni je odavno istekla garancija :D

Keka

#6
Uzmes lepo jedan mali kompresor, bocu za komprimovani vazduh, jednu ili dve brodske/zeleznicke sirene, i da vidis miline  :bliss:

http://www.youtube.com/watch?v=B98WcYsojJA
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


scepo

Citat: Urosh85 poslato 10.03.2010. - 14:37
ja sam kupio na buvljaku horne, dve u pakovanju za 700 dinara ...
povezao i odlicno radi, cuje se nesto glasnije od klasicne horne koja je fabricki ugradjena na loganu.

(Idem na svadbu u Maju ala cu da truuuubim :D )

ppejic je u pavu, kod njih sve utice na garanciju, ako njima to smeta, cak i samostalno menjanje filtera za vazduh i slicne stvari
mada meni je odavno istekla garancija :D

:-)1 I ja u Bgd idem u maju , isto na svadbu , pa rekoh da nemam ovu smiješnu sirenu ko da tamića vozim  :to:.

Urosh85

Citat: scepo poslato 10.03.2010. - 20:27
:-)1 I ja u Bgd idem u maju , isto na svadbu , pa rekoh da nemam ovu smiješnu sirenu ko da tamića vozim  :to:.

Da ne idemo na istu svadbu?  :Smiley:  :ziveli:

znam da je  :offtopic:  :ne:

scepo

Tolka je slučajnost mislim nemoguća  :wink: , 2-og maja je svadba  :to:

mladja73

 :offtopic: Ja imam 1-og maja... Al' cu se natrubim....
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

VeDuS

 :offtopic: A da vezbate malo pre svadbe zajedno?  :Smiley:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!