5 god. fabričke garancije

prethodna tema - sledeća tema

lovac

Ako sam dobro shvatio, produžena garancija se ne može dobiti naknadno i ne važi za nas, koji smo kupili auto pod redovnim uslovima.

bmiillan

davali su u nekim akcijama mogućnost naknadne kupovine produžene garancije.

znam da su me zvali da nude uz doplatu da mi produže garanciju, koju nisam ni imao pošto
nisam ni jedan servis obavio kod ovlašćenih.
nemoj na silu uzmi veci cekic

cika mili

Citat: ropee poslato 08.11.2013. - 18:23
Ja sam  kupio dio za gotovinu , ostatak na kredit putem Renault financiranja , te sam dobio gratis produženo jamstvo ...

I ja. Kupio 2011. Generationa uz navedeno finansiranje i dobio 5 god. garancije.

ropee

#48
Citat: lovac poslato 08.11.2013. - 20:21
Ako sam dobro shvatio, produžena garancija se ne može dobiti naknadno i ne važi za nas, koji smo kupili auto pod redovnim uslovima.

Ne znam da li možeš naknadno ugovoriti dodatnu garanciju , znam da kod nas neki jesu kupovali dodatnu garanciju , no to ovisi i o marki vozila , te o politici firme u pojedinoj državi .
naravno da dodatnu garanciju ne možeš dobiti , moraš je kupiti , a odobrava je ovlašteni servis samo ako si se pridržavao servisnih intervala , te nisi ništa radio izvan ovlaštenog servisa ( osim guma )

cika mili

Rođak je u Francuskoj ( u kojoj živi) dokupio garanciju za svog/svoju Nisan Navara.