Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Citat: LeNgenda poslato 07.09.2011. - 16:52
Ali Veterinar me je, verovatno nehotice, prilicno zainteresovao sa univerzalne gume sa pahuljicom poput Save Adapto koju je i sam terao, kako kaze, 80.000 km.

Savu sam spomenuo, a presao sam 80.000 sa Pirelli P 400 (M+S).

LeNgenda

 :doh:

Kad usi cuju sta hoce da cuju...

Svejedno, ima nesto sto mi je gotivno kod Save Adapto.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

saša61beograd

Gotivno je to što ih montiraš i ćao,kako si i napisao. 3-5 godina ne misliš na gume,a voziš se pristojno.Zato sam ih i ja stavio.

fudo

Sta mislite koje zimske gume za Logana 15"  

Good Year Ultra Grip 8 ili SP Dunlop Winter Sport 3D

obe su dobre ali koje su bolje i zasto,

pozdrav




Andrix

obe su pravi izbor za nas sportski auto  :too:
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

damirko

jel moze da se pogresi sa michelin alpin a4 88t grnx 7845din,ili uzeti winteru za nekih 2500din manje.dali se isplati ta razlika u ceni kad je u pitanju funkcionalnost i trajnost pneumatika s obzirom da je michelin za 50% skuplji???misljenja i iskustva?

Ayrton

Ako imaš felne za te zimske gume i dovoljno novca (tj.nije ti problem da daš toliko para za zimske gume) onda kupi Michelin gume,jer su sigurno bolje od Tigra.I nemoj da razmišljaš da li si pogrešio. :ziveli:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

damirko

kupljene michelin alpin a4 88t grnx x 2 u beogumi 14500.ove godine proizvedene.kad dodje vreme jos 600din bal+ventil za oba tocka.kad ih montiram napisacu utiske...

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

zac

Svaka cast na izboru.  :aplause: da imam malo vise love, bez razmisljanja samo Michelin.

ziki_the

Kupljene Sava Eskimo S3 x 4kom za 5630din po komadu DOT 2411 :) :)

ppejic

Ja bih Fuldu KM3, ali je nema za moj broj "cipela"

Ako moram imati sve 4 za ovu zimu, kupicu jos dve Winter1

saša61beograd

Jedan pravnik i jedan građevinac (stručnjaci!) su odlučili da zimi ne trebaju zimske gume.Oni će naravno na svojim ili bolje reći "svojim" Audijima i Mercedesima imati zimske gume,ne daj bože da se njima nešto desi!Ostalima su učinili veliku predizbornu uslugu.
Njihovu odluku je podržalo udruženje auto-limara,biće posla!

lovac

Da li na alu felne stepwaya, gde su u letnjoj verziji montirane gume 195/55 16, mogu montirati tigrove zimske gume 205/55 16.
Ove gume se nude kao najjeftiniji izbor, prilikom prelaska i opremanja auta na zimski režim vožnje, ali pod uslovom da se mogu montirati na postojeće felne na vozilu.

kiborggg

@lovac
            Prijatelju, kod mene je baš ta varijanta (205/55 wintera). Iz iskustva ti mogu reci da je ta guma presiroka za zimske uslove(put prekriven snjegom). Predlažem ti neke 15-ke čelične i uža varijanta guma za zimu. Ja cu tako uraditi kad ove 205/55 wintere završe karijeru.