Remenica radilice

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Evo slika remenice PK kaiša bez kajle koja ide knap na radilicu i mora se skidati radapcigerom.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Zoki, imam par pitanja, pogledaj sliku na njoj sam obelezio dva pitanjca.  :wave: 

Da li na remenici zubcastog kaisa postoje civije koje udju u one tri rupe na remenici PK kaisa?


Zoran

Sutra opet skidanje pa  ću javiti, 99 % nema čivija. Sutra će vidimo  :wave:.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

#3
Pa sto opet skidanje?  :huh:  Zoki reci ako ti treba neka pomoc!!! Da li ima problema sa autom?   :ces:

Zoran

Auto radi savršeno. Ček se ugasio sam od sebe. Hvala za ponuđenu pomoć. Za sada ne treba.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Ali zasto onda sutra skidas remenicu???   :banghead:

Zoran

Da pogledam imaju li štiftovi za ove 3rupice. 1% nisam siguran iako sam sve gledao u detalj  :ne:. Sam rad meni nije problem. To je učenje - novi izazov. Trebam nešto ostaviti sinu i zetu. Do pravog znanja se ne dolazi lako.Nije mi prvi put da se nešto ovako podrepi.Primjera imam mnogo ali nije mjesto ovde za njih...
Sam svoj gazda - vazda.

zac


zac

Zorane, evo kako sam ja skinuo remenicu PK-kaisa.
Slike govore:


Zoran

Moj i tvoj motor nisu identični. Broj mog motora je UG xx xxx. Uvjeren sam da ova slova kod mog i tvog motora nisu ista..
Ja samskidao ovu vertikalnu cijev. Lako se skida a prilično smeta  :wave:..
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Gde da vidim taj broj motora, pa da napisem i ja?

Zoran

Imaš ga u saobraćajnoj. Na bloku motora 5 cm ispod dihtunga glave  tu negdje oko termostata...
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Onda cu pogledati sutra na bloku motora.... u ovim nasim novim saobracajnim dozvolama ni Bog ne moze da se snadje, kada su idioti ispisali : D1; D2; D3; E; F1; G ..... i tako dalje, i ko ce onda znati pod kojim slovom je broj motora.  :fiju:

`bem ti drzavu.  :banghead:

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

kiconix

Dzabe i trazis.
Taj podatak je samo u čipu, u saobracajnoj ga nema.