skidanje fara

prethodna tema - sledeća tema

Andrix

moze li me neko uputiti kako da skinem far, jer mi se prilikom zamene H4 sijalice desilo da sam malo jace pritisnuo konektor ne bi li nalegao i sredisnji deo sijalice je upao u far dok je onaj prsten sa tri zupca ostao naravno na mestu.Nisam znao da li da se smejem ili da ga polupam.
jednom sam nesto cackao oko prednje maske i ne bih voleo i nju da moram da skidam jer se skida ceo spojler sa delom sto ide ispod kola, a vidim da deo plastike sakriva zabice koje drze "staklo" fara
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Gagi1/2


DrJekyll

Ako ti je upao deo sijalice u far, podigni malo auto i protresi ga da ispadne :woo-hoo: :crazy: Šalim se, jesi li probao da izvadiš kroz rupu onom medicinskom dugačkom pincetom?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Andrix

da uhvatim malo dana pa cu da probam.spremljena pinceta,zicica teleskopski magnet, samo da se naoruzam sa strpljenjem i operacija pocinje
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

maestral5747

Probaj sa ovim, stisneš kao injekciju a dole izađu tri kukice koje obuhvate predmet, otpustiš palac i one ga čvrsto stisnu, pa sve izvučeš van
http://www.amazon.co.uk/Silverline-277860-Flexible-Pick-Tool/dp/B000LFXQ00/ref=pd_sim_auto_3

Andrix

uspeo sa teleskopskim magnetom od 120 din, samo je bilo potrebno malo natkrivenog i osvetljenog prostora i naravno strpljenja. obe sijalice zamenjene osramovim zaruljama i nadam se da par godina necu pipati ove predele ponovo.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari