Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

david

Kazem ja Pazova ubija sa cenama derivata.

Branislav-NIŠ

Kod Naisa(ulazak i izlazak sa autoputa)Jugopetrol 89.90 ,isto kao i na autoputu na Luk oilu kod Aleksinackih Rudnika 89.90  :fiju:

Keka

Prethodni rezervoar sam napunio na Lukoilu iznad Autokomande po 86.50, prosecna potrosnja preko 9 litara  :doh:

Juce sipao u Bg na Petrolu na Padini po 86.50, videcemo kakav je kvalitet.

Danas video na ulazu u NS kod Rodica ELP 82.90, sledeci put idem tamo da probam.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


bocca

ma sta ti to vredi. mislim, jednom se pokazu dobro, mozda i drugi put, a onda stigne neka nova cisterna i sve se promeni na gore. vec smo to sve konstatovali i pre. i sam sam takav. trazim idealnu pumpu ali nje nema!!!

kiconix

Zbog divnog iskustva sa ELP-om, tamo vise ni u WC ne idem.

zac

Kao ja sa Jugopetrolom...tamo ne idem vec 4 godine.

Ivko

30.10. sipao plin na NIS-ovu pumpu u Pozarevac po ceni od 84.40 din,
02.11. sipao isto na NIS-ovu pumpu ali na auto putu kod Naisa u Nissu po ceni od 89.40 din. pitam da li je to poskupeo plin a oni mi kazu da 1 din. pa mi nije bilo bas sve jasno da je tolika razlika u ceni!

  :ces:

kiconix

Znam da je off, ali me interesuje.
Kako je moguće, da tng u bocama za domaćinstvo košta više nego za pogon motornih vozila, kada je oslobođen od akciza.
Ova država me izluđuje iz dana u dan.
Najeftinija boca od 10kg košta 1700 dinara (1kg=1,85l)
Ispada da litar tng-a bez akciza košta 92din.
:ranting:

gile

@kiconix
Verovatno sto je auto gas u rinfuzu  :fiju:

@Ivko
Na auto putu su skuplji za 5 i vise dinara nego na drugim pumpama. Zato izbegavati tocenje na auto putu

ppejic

To mi mirise da ce TNG ove zime ici na 100

ppejic


Ljuba82

Sipao danas na Slapu kod Plavog mosta, mozda je subjektivno, ali auto bolje vuce. Vidim i guzva je, verovatno je kvalitetan. Potrosnju cemo jos videti za nekih 350 km (a nadam se i vise), cena 87.9!

sibelius

opet pocela cena da skace, opet ce da nam skidaju kozu s ledja

Branislav-NIŠ

Nisove pumpe kod Nais-a 91.50  :ha:

seitech

Citat: Branislav-NIŠ poslato 20.11.2012. - 19:35
Nisove pumpe kod Nais-a 91.50  :ha:

Strasno! Dakle definitivno ce zimus da izadje na 100 rsd... :badmood: