Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Nemoj prerano da se izvinjavaš, bar dok ne kupiš novog MCV-a.  :hihi1:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dragan.vi

I ja u nedelju na Konjarniku prvi put u saobracaju videh novog Sandera bele boje  :whistling:

Andrix

Ja do sada ne videh ni jednog novog u gradu, a svaki dan patroliram, a prodaju se kao alva, a mozda ih teraju u druge gradove.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

nemanja46

Ni ja ga nisam jos video u gradu ,ali bice ih sve vise  :lux:

Keka

Nekako izvukose 4 zvezdice na EuroNCAP testu.

Napredak u odnosu na 3 zvezdice od ranije, ali u eri kad vecina modela ima 5 zvezdica, nije neki uspeh.

http://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2013&mm=05&nav_id=718365

http://euroncap.com/results/dacia/sandero/517.aspx
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

Meni je 4 zvezde dovoljno, a znajuci i jednog vozaca koji je totalno unistio starog Sandera u sudaru i izasao nepovredjen, odlicno.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Veterinar

Pre dva dana zagledao sam novog Stepwaya i shvatio da mi se stari dopada više.



I zadnja svetlosna grupa i farovi mi se svidjaju više kod starog modela. Znam da to zvuči kao ludilo, jer novi farovi sa maskom deluju opasno, ali uživo su mi delovali nekako... "kockasto". Kako mi se čini, migavac je sada sa unutrašnje strane fara, što mi se nije svidjalo ni davne devedeset i devete kad sam isto prvi put video na Pežou 206. I pored toga što sam svestan da je sve dobro proračunato od strane brojnih stručnjaka, mislim da bi zbog uočljivosti migavac morao biti na spoljnom uglu.
  Plastična lajsna iznad zadnjeg blatobrana je "odsečena" kad dođe do ruba zadnjih vrata. Ni to mi se ne sviđa. Automobil je divan, ali stari mi se više dopada.

ropee

veterinar - svaka čast na recenziji . Moje mišljenje o novom sanderu je slično . Zadnji kraj je bio puno ljepši na Sanderu kecu , no prednji kraj na novom mi djeluje nekako moćnije . No sandero stepway mi je bio puno bolji u prvoj varijanti nego u ovoj , dok obični sandero je bolji II nego kec , ukupno gledajući

jasho

@ veterinar

Slažem se da stari dizajn bolje leži na stepi, dok je novi dizajn bolje leži na običnom sanderu II

kiconix

@Veterinar
Kh, kh.
Čime se ti ono prevoziš ovih dana?   :baeh:

Loganovac

Citat: Veterinar poslato 13.06.2013. - 08:43
I zadnja svetlosna grupa i farovi mi se svidjaju više kod starog modela.

Na okupljanju u Boru sam baš dobro zagledao Sandera II, nimalo mi se ne sviđa zadnja svetlosna grupa niti ono fazniranje lima oko nje, neodoljivo podseća na Fabiu II koja mi je odvratna. Prednji deo - druga priča!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Andrix

Meni se dopada, ceo oba kraja slice WV Polu, i deluju ostro....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

kiconix

Stvar ukusa, ne vredi raspravljati, da je lep jeste. :dobro:

ropee

Meni se također dopada obični Sandero , stoga sam i nagovorio oca da ga kupi .

Upravo smo u fazi pregovora i uskoro dolazi još jedna Dacia u obitelj  :too: .

Meni se Sandero strašno sviđa , onako sportski , prednji kraj mu djeluje oštro , odlično .

No Sandero Stepway prve generacije mi je fantastičan auto ( izgledom bolji od Suzukija sx4 ) dok obični druge generacije je miljama ispred običnog prve generacije

vujanovgoran

Citat: Veterinar poslato 13.06.2013. - 08:43
Kako mi se čini, migavac je sada sa unutrašnje strane fara, što mi se nije svidjalo ni davne devedeset i devete kad sam isto prvi put video na Pežou 206. I pored toga što sam svestan da je sve dobro proračunato od strane brojnih stručnjaka, mislim da bi zbog uočljivosti migavac morao biti na spoljnom uglu.
Migavac je na spoljnoj strani fara. Na unutrasnjoj strani fara je dodatno dnevno svetlo i pozicija.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!