Koji radio/mp3

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Bre Keko, bar si ti rasturao ta vrata sto puta... Si video kako izgleda plastična obloga vrata kad se skinu one plastične korpice za zvučnike, pa ceri dva prsta od lima, kako tu da ugradiš zvučnik a da legne na lim vrata i da se "ne svađa" sa oblogom? A da mogu sedamnaestice - mogu. Mogu i veći, zna se kako...  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Kad mi prozuje prednji kartonski Blaupunktovi, kupujem nove po tvojoj preporuci  :nami:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

 :lol2:

Nemoj da  :sere:

I sta da radim sa onim TS-A1311 na zadnjoj polici?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


VeDuS

Citat: Keka poslato 17.04.2010. - 12:42
Kad mi prozuje prednji kartonski Blaupunktovi, kupujem nove po tvojoj preporuci  :nami:
Pa napanji brate pa ce da prozuje pre (preporuka za staru gardu : Booker T. & M.G.s - Green Onion pa... najjace). :wink:

Dragan.vi

Koji zvučnici - Magnat ili Pioneer 13"?

VeDuS

Koji Magnat i koji Pionircic?
Jel' to pitanje za kupovinu?

Keka

Ni jedan ni drugi nego JBL ili Hertz  :nami:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


VeDuS

Slazem se ali ne za iste pare.Cekamo da se covek izjasni o visini svote,vrsti muzike,duzini,jacini... slusanja i ostalim sitnicarijama pa onda moze da padnu predlozi.Mozda covek hoce da potrosi koju hiljadu (ima onda da bude druga prica) a mozda hoce da ne zaspi dok nekog ceka za stotinak evra....
Ustvari ovu temu shvatam ne kao "sta bih JA" od muzike vec kao savet za muzicku opremu auta za razlicite naravi,uslove,shvatanja i dubinu "dzepa" .
Zato dragan.vi ..... izjasni se..

Dragan.vi

Trebaju mi zvučnici koji imaju korektan zvuk, ne želim da dajem neke velike pare za to, prvo bi ugradio u prednja a posle možda i u zadnja vrata.U Tehnomaniji magnat car fit 132. magnat dark power 132, pioneer ts-1302,pioneer ts-g1312i.Svi koštaju otprilike 3.000 din za par.Cd pioneer deh2200 7.500 din.Mislim da bi vršilo posao za svakodnevnu uptrebu (kratku), jer retko idem na duži put.Nisam skidao maske na vratima, pa me interesuje da li bih mogao sam da ugradim i zvučnike i cd.Hvala unapred :aplause:

VeDuS

Skini "poklopce" u vratima i proveri da li imas razvucenu instalaciju.U zadnjim vratima nemas sigurno pogotovo u tom paketu opreme.
Moja preporuka je Magnat i to jaci model jer je svakako razlika u ceni nikakva.Posto si napomenuo da ti treba za svakodnevnu (kratku upotrebu) taj CD Pionircic i sa samo jednim parom (napred) ce ti "raditi posao , a ako zelis nesto vise kad se nadju pare onda i nazad i ...vozi.
Pozzz

Loganovac

Nemojte da mi zavrćete mozak, ja još nisam video zvučnike u zadnjim vratima na Daciji - ispravite me ako grešim - zvučnici idu u dasku iza zadnjeg reda sedišta...  :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

hobbista

Neko ima u zadnjim vratima...  :woo-hoo:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Loganovac

#103
Citat: hobbista poslato 22.04.2010. - 20:27
Neko ima u zadnjim vratima...  :woo-hoo:
Pa da  :doh: , ali samo oni kojima fali daska...  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

staracstol

Posto u kolima nisam dobio ama bas nikakav radio ja sam pazarovo Sony bla,bla,bla 310 i 4 Sony bla,bla,bla zvucnika od 35W RMS, kad ono, auto ima izvucenu instalaciju samo za prednje zvucnike, kakva gruba sala. Zvuk i nije tako los, test sam izvrsio sa "Djole 3kur - Taki sam ti ja" na 90% snage i nije bilo previse izoblicenja, zadovoljan sam, uglavnom...