Hromirani izduv

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Ako je nastavak niskobudzetna varijanta koja je laksa od 200 grama, nemoj da varis.

1. Cena je suvise niska da bi se zezao.
2. Progorece sam nastavak.
3. Kad ubrzo zardja, neces moci da ga skines.

Da je lep-lep je. Lici na moj.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Kr1st14n

da lici na tvoj pa cena nije nesto velika nzm koja je tacno koja je cena ali oko 1000 din tako da i da ga ostavim na selni pa koliko traje traje...najvise sam ga uzeo zato sto lepo izgleda a i dacia ima tako dobro odradjen branik za taj dodatak  :)))

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Kr1st14n

Eto slikao sam danju :)

 

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

MajorSoul

Lepo izgleda nema sta.  :jea:
I ja planiram da uzmem neki ali malko kvalitetniji da bih mogao da ga zavarim.
:wind:
..need more buttons..

Keka

Moj, isti takav, je zardjao posle par meseci, prvo na ivici pa se prosirilo. Vozim ga takvog.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Kr1st14n

Meni je poceo tako da se slazem za kvalitetniji cim dodje lepse vreme ako skupim malo vise para uzecu nesto kvalitetnije ovaj ide u kantu lepo izleda prvih dva meseca :)

DrJekyll

Meni je isto poceo da rdja, ali jos uvek lepo izgleda...mada pred okupljanje ce da padne nov  :)
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

dsit

Ova stvarcica mi se svidja. http://www.youtube.com/watch?v=37vxOWZkM2c
Jel zna neko gde bi se takav lonac mogao nabaviti. Koliko sam skontao to je neka rumunska varijanta i u 99% slucajeva ide na daciu. Pretpostavljam da je to izum nekog njihovog, da ne kazem, lokalca koji to valjano radi.

DarioGTI

Takve lonce imaš za 100eura, samo prilikom kupnje obrati na paznju na kubikazu  :to:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Aleks

Ja sam prohromski zavrsetak kupio na buvljaku za 10eur. Super je kvaliteta jer tera vec trecu zimu a so (ili sta li je vec ovo sto bacaju po putevima) ga nije ni pipnula. Elipsastog je oblika, kao da je pravljen za mesto na braniku logana. Naravno cevku fi45 koja izlazi iz zadnjeg lonca sam maximalno skratio i na nju šelnom pricvrctio cev fi60 duzine 20cm pa tek na nju pricvrstio proh.završetak. Rezultat: skoro isti zvuk do 3500 o/min, a iznad pristojno zareži!

MajorSoul

Aj slikaj da vidimo kako izgleda  :cool:
:wind:
..need more buttons..

Aleks

Slikacu ovih dana samo dok operem auto.