Aero brisaci

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Nisam odoleo, morao sam da ih stavim  :bonk:


Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

krle

Proizvođač? Dimenzije? Cena?Prodavnica?... :write:

Keka

#3
Ne skripe  :hihi1:

Varijanta 1: Proizvodjac Bosch, dimenzije 50 cm, par oko 3700 din  (po raznim prodavnicama) :badmood:

Varijanta 2: Priozvodjac Cartech, dimenzije 50 cm, komad 700 din (Gumatic u Temerinskoj ulici) (sa slike)  :lux:

Varijanta 3: Proizvodjac Nigrin, dimenzije 50 cm, komad 1200 din (u megamarketu Rodic)

Dobra stvar je sto sama guma moze da se menja.

Za sad fino rade, videcemo kad malo odstoje...
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Video sam u Metrou, ne znam tačnu cenu, ali je mnooogo jeftinije.
Ja sam odoleo, tada sam kupio klasične Bosch metlice, a baš me zanima kako će se ove pokazati, bez dileme su fancy...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

Šmekerske su, nema šta. Mislim da Pall ima najveće iskustvo sa ovakvim metlicama, mogao bi da se javi  (ako je na poslu   završio sa remontom).

duschann

#6
Citat: Loganovac poslato 05.05.2009. - 19:04
Video sam u Metrou, ne znam tačnu cenu, ali je mnooogo jeftinije.

ja sam stavio baš te iz Metroa,odličan 5 :)

dsit

Ja na  kiji ceed,sluzbenoj, imam takve. Perfektno brisu i nema nikakvog skripanja. Mogao bi i ja da ih zamenim-ove sadasnje bosch klasicne otkidaju kako skripe pogotovo kad kisa slabo pada  :badmood:

exPall

#8
Kad me je vec Krle pomenuo...Ja ih teram dugo i nemam problema. Ne skripe, nalezu dobro i zadovoljan sam. Jedina mana je da je pritisak manji ( ili guma meksa ) pa kad je staklo dobro us*ano tesko ga struze... Kad je cisto iole..milina. Preporucujem ih. Aerotech flat series. Pozdrav.
PS. Krle moj, nema kraja radova dok je lepo vreme, znaci do jeseni. Al javljacu se povremeno. Pozdrav poznatom drustvu, viva modratori
"Svako je lud na svoj nacin!" rece djavo i sede u koprive...

krle

#9
  Bravo, majstore. Bitno je da si se javio.:wave:

Bojan88

Ako neko ima problem sa skripanjem brisaca i nije u mogucnosti da kupi "aero",nek trazi grafitne metlice! Nisu skupe,brisu odlicno i ono najbitnije nema skripe,pa cak ni po suvom. Provereno :)

Urosh85

#11

Ja sam grafitne kupio u metrou pre nekih 6 meseci, kostali su oko 300 dinara.. extra mi rade. Brisu odlicno, ne skripe, ne ostavljaju tragove, jeftino i funkcionalno :)

dsit

Keko kako se ponasaju metlice posle par meseci? Vrede li?

Keka

Zamenio sam samo gumu, posto se ofucala. Uzeo sam obicne Bosch brisace, izvadio gumu i uvukao u ove "aero".
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jerotije

Ja kupio obicne najobicnije na benz pumpi "Petra" ispod nadvoznjaka na pocetku jurija Gagarina za 220 din i ne skripe, brisu odlicno. Samo neznam koliko ce trajati ?