Parking senzori

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

110 evrija, pa sta je to, samo vozi u rikverc?     :ces:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

scepo

#76
I u Srbiju je ugradnja senzora oko 100 eura koliko sam upoznat ??

perke21

Jestecena tolika, ali u servisu. Cena parking senzora je oko 40€ i koje pivo , radi bolje koncentracije  :ziveli: Ipak se sa malo truda uštedi mnogo.

sinisapancevo

jel moguce da zbog jednog senzora sto mi fali da pisto ko blesav te brze te sporije

Keka

@perke21: kako si onda dosao do cene od 110 evra?

@sinisa: ne bi trebalo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


perke21

ma ne znam tačno cenu, ja sam to prokemantarisao poruku scepe i prihvatio njegove informacije. kakve su ostale cene po servisima ja sam mu poverovao.

sasa petrovic

Logan je jos u garanciji, a hteo bih da ugradim parking senzore. Da li to moram da uradim u ovlascenom servisu i da li postoji varijanta da sam kupim sam i njihova ugradnja ili mogu da kupim u ovlascenom servisu. I normalno koje senzore mi preporucujete aki ih nabavljam u svojoj reziji. Unapred zahvalan.

sphex

jel ima podešavanje jačine zvuka na nekim od pomenutih p. senzora? Čuo sam i video par prostih, ali u tuđim kolima i čini mi se da baš pište glasno.
we brake for nobody!

ppejic

Po meni i treba biti glasno, jer bolje je da se cuje nego da se nekome dogodi situacija kao tebi.

Peja

sphex

hehe, jeste, ali kad si u zatvorenoj garaži gde sve odjekuje zahvaljujući betonu, onda bi ipak voleo da mogu čisto malo da ih prigušim ;) da ne bude 70db po ušima rano ujutro (stres&stres).
Šalu na stranu, čisto me zanimalo da li je neko viđao i takvu mogućnost.
we brake for nobody!

ppejic

Iskustvo mog kumašina govori da je zbog buke u kolima koju stvraju 3 kumčeta zaboravio iskljušiti svetla...epilog možete naslutiti.

Bolje neka pišti!

Peja

sphex

#86
hehehe, a meni se kad dogodilo davno da kad sam posle dugogodišnje ne-vožnje izlazeći iz auta kome su svetla bila upaljena preko dana, mislio da pišti jer sam otvorio vrata. Naravno posle crvc je hteo da upali, isprazni se akumulator ko od šale...

Inače, meni su iz auto kuće skoro prosledili sledeće informacije:
1. Originalni fabrički parking senzori: oko 20.000 din. + ugradnja posebno  :crazy:
2. "MED" senzori sa daljinomerom i zvučnim upozorenjem, zajedno sa ugradnjom: oko 18.000 din
...mislim, šta reći!
we brake for nobody!

Keka

Za te novce ima da ti pevaju po zelji  :doh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


sasa petrovic

#88
Raspitao sam se po ovlascenim servisima, cena ide od 17.000 do 210 E, na  koji oni daju garanciju!!! :bonk:

sphex

i da pevaju i da igraju po dve khm, khm... :)))
we brake for nobody!