Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Da,ti mali,popularni automobili imaju sumanute cene.Citroen C1 košta više nego C3 ili C4 sličnog godišta,Tvingo košta kao Klio ili Megan.

Zoran

Kupio sam za dijelove Logana u voznom stanju za 500 Eura. Treba mi zadnja osovina da napravim još jednu prikolicu
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar

Logana bih teazio od 2007. na ovamo i stavio bih parking senzore.

dzule

Ja sam sandera, sa 194000 km i 2010, u laureat paketu opreme, sa uradjenim servisima, zamenjenim setom kvačila, gomilom dodatne opreme, gume, nosači, još jednim setom patosnica orig.,itd,itd prodao za 3200, čisto za uporedjivanje

Veterinar

Dobro si prosao. Kupac takođe.

MitarMrgulic

Naletih danas slučajno na ovaj oglas i vidim da je neko flotno stavio plin na 1.0 Sce Sandero.

Zanimljivo je da su vozila stara 5 godina, sa kilometražom jačom od dobrog diesela (cca 35 hiljada km godišnje).

Zanimljivo bi bilo znati kako su se ponašali za vrijeme eksploatacije, je li bilo neočekivanih servisa ili intervencija itd.

https://olx.ba/artikal/60834402 

Veterinar

Taksisti van Beograda su cesto uz taj motor ugradjivali plinski uredjaj. Cesto ih prodaju sa predjemih 100-200 hiljada kilometara (stvarno ili ne) i cesto je motor neispravan.

MitarMrgulic

Da, i ja mislim otprilike-da je taj motor bio dobar za plin, fabrika bi to "plinovala"...vjerovatno je to razlog, jer ovih 1.0 Sce benzinaca, ima sa 200 hiljada km, bez nekih problema...

Ono što je meni zanimljivo, je da su ova vozila, s obzirom na godište, u garanciji prelazila tih nekih 100 000 km, pa bi bilo zanimljivo znati, je li bilo poziva na garanciju na nekim sklopovima i sl...