Održavanje u sopstvenoj režiji

prethodna tema - sledeća tema

zac

#390
Sasa, hoces i tebi da napravim?..kad vec pravim Krletu.  :ne:

PS. Kad napravim par komada, javljam.










Kako sam krenuo, napravicu i biznis od ovoga...  :hihi1:  :Smiley:  :Smiley:  :Smiley:   

jasho

  A da Žac pantentiraš i otvoriš malu privredu :respect: koliko nas x recimo 400 din za ključ, i na saledećim okupljanjima podela, i svima dobro!!!

p.s. samo da ne glasamo kako treba ključ da izgleda :D

zac

Nije Zac takav, ne uzimam drugarima pare, nije sve ni u parama.

jasho


Ayrton

Kupih juče ulje u Prfacco-u na N.Bgd-,malo su poskupeli.4 l 5-40 NF Exelium-a umesto 1820,košta 1850 din.Dobio sam par olovaka,blokče i privezak.
Odma' skoknem u Južni Bulevar,kupim filtere ulja i vazduha,a podlošku kartera dobijem gratis (kao i prošli put).Sve ukupno 2850 dinara. :whistling:
Samo još da "navatam" Žaca da mi pozajmi alat,da obavim pos'o,dok su ovi praznici.... :c: :friends:
A u Reno Savi na Karaburmi,7555 dinara,Motrio ulje i filter ulja a filter vazduha ja ,navodno,original Renault!Skoro tri puta skuplje,a još ni ulje nije Elf!
Neka hvala! :ziveli:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

zac

Ne moras da me "navatavas", samo se javi.  :whistling:

Logan Base

#396
Idući mjesec namjeravam sam zamijenit ulje,filtere... Ove  godine mi se iskrivio ključ koji sam napravio prepravljajući imbus ključ,pa sad  mislim kupit original ključ(proizvođač WURTH)-ako cijena bude razumna,jer mislim ovaj auto vozit dok se ne raspadne,pa bi se isplatila investicija. Molio sam tad tu jedan auto servis da mi sve to izmjene samo jer ništa nisam uspio sam napravit-cijena bila 12 eura za ruke.
Koji je promjer podloške za čep kartera? Pretprošli put ga nisam mijenjao,a zaboravio sam izmjerit promjer :c:

Zoran

Fi 16 mm - paše na mali prst (ako ti šubler nije pri ruci).
Sam svoj gazda - vazda.

zac

#398
 :conf:  Kako znas da je svaki mali prst, bas 16 ?

Keka

Moze da pase i na nesto drugo toliki fi  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix


Veterinar


ppejic

 :Smiley:  Iskustvo govori iz coveka

zac

 :doh: I onda meni neko prica o off-u.  :zloca:

kiconix

Nije to off, covek je samo dao primer kako da se izabere odgovarajuca podloska.
Raznih nacina ima, ovo su dva po meni najbolja  :Smiley: :Smiley: :Smiley: :Smiley: