Sandero i Cetke na OMVu PAZNJA!!!

prethodna tema - sledeća tema

mrprofy

Cetke na OMV pumpi kod ade su mi ulubile gepek tacno iznad znaka dacije. Culo se jedno bup cini mi se, i kola su se malo zaklatila kada je na kraju valjak od krova krenuo niz gepek, i kada sam posle detaljno pregledao kola, primetio sam napred navedeno. Ulubljenje je malo ali meni bode oci, a kada je auto bas cist, lako se i uoci. Rasturao sam plastiku sa zadnje strane i bas za inat tu je dupli lim, tj lim iznad lima...
SVI SU MI REKLI NIKAKO NA CETKE a ja ih nisam slusao, tako da eto, tako mi i treba :bonk: :bonk: :bonk:

Moguce je da automat na cetkama ne moze bas precizno da odredi geometriju Sandera, pa skrecem paznju ostalima sta moze da ih zadesi :rtfm:

Dragan.vi

Aauuuuu brate, hvala ti.Pokusaj da nekako popravis to.

Veterinar

Necu reci gde, posto bi trebalo jos nekad u zivotu da izadjem na ulicu, ali cetke su mi izgrebale metalik boju na prtljazniku. Brat je prao na drugom mestu Saxo klasicno, pa je tip valjda izbliza prskao pod tupim uglom i skinuo dosta farbe. Perem sam, pred kucom. Znam da ce to da matira farbu vremenom, ali...

edc

Ja nikada ne idem na cetke jer one grebu farbu, najbolje je kad odem na plac pa crevom...  :hihi1:

ppejic

Citat: mrprofy poslato 12.10.2009. - 20:56
Cetke na OMV pumpi kod ade su mi ulubile gepek tacno iznad znaka dacije.

Probaj sledece :)

Lepo obrisi povrsinu od prasine i mehanickih necistoca ne mestu ulegnuca i namokri to mesto ta koda ostane film od vode. Mozes dadati malo sapunice. Pomocu vakum gume (za otpusivanje slivnika), pokusaj "izvuci" ulegnuto mesto.

Meni je uspelo.

Srecno, Peja

kovdejan

Sad je verovatno kasno, ali ako se nekome nešto slično desi neka odmah reklamira. Drugaru su ogulili pola farbe na stojadinu i platili su mu farbanje bez ikakvog zakeranja.

Miodragz

Pozdrav,

dobro se secam da sam gledao na Metacafe jedan fazon vezano za ovo. Elem, posto sam upravo uradio upgrade Vista x64 Ultimate na Windows 7 x64, 32bit aplikacije mi ne rade - pa kako jos uvek ne postoji Adobe flash player za x64 Windows nisam u mogucnosti da postujem konkretan link, ali cu se potruditi da objasnim.

Lik je udubljeno mesto prvo grejao fenom par minuta, potom je odmah zatim krenuo da nanosi CO2 sprej i lim se odmah sam ispupcio u normalni polozaj. Siguran sam da posle krace pretrage mozete ovo naci na Youtube.

mrprofy

video sam to, ali me brine farba, tj sta ce joj uraditi takva nagla temperaturna promena...
ova farba je mnogo kilava :bonk: