Krovni kofer

prethodna tema - sledeća tema

dacijetina

Zna li neko ima li negdje i koliko kosta iznajmljivanje krovnog kofera? Cisto da skontam da li se isplati kupovati kofer ako se koristi dva puta godisnje.
Ako si ikada probao da letiš, šetaćeš Zemljom pogleda uprtog ka nebu;
tamo gde si bio i gde se čezneš vratiti.
                                                                   Leonardo da Vinči

Dejan

Ima da se nađe po oglasima, bez nosača 2-3 evra dnevno, zavisno od veličine.

Aleks

Svi koji iznajmljuju kofere uglavnom traze da se ostavi ne bas mali depozit. Meni se licno ne svidja ta kombinacija.  :ne:

Dejan

Ni meni. I da nije tog depozita, 30 dana u godini x 2e, mislim da se više isplati kupiti kofer.

dacijetina

Onda ništa od iznajmljivanja jer 2 ili 3 eura je mnogo po danu. Možda je jeftinije onaj višak prtljaga koji ne može da stane u gepek da pošaljem poštom na odredište.   :cul:
Ako si ikada probao da letiš, šetaćeš Zemljom pogleda uprtog ka nebu;
tamo gde si bio i gde se čezneš vratiti.
                                                                   Leonardo da Vinči

hobbista

#35
Na akciji u Metrou:
CAM 320l - 8.967
CAM 420l - 12.979

Strana 13. u katalogu
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

dejandelic

#36
Ja sam pre neki dan u RB autu u Novom Sadu kupio krovne nosace marke CAM kao i kofer iste firme CAM 431 sport.Nosaci malko zvizde izmedju 60-80km/h ali ispod i preko te brzine se necuju.Na auto putu sam vozio 140km/h i auto se sasvim normalno ponasao i sto se potrosnje tice veca je za 0,5litara plina na 100km...tako da sam sve u svemu prezadovoljan

Dejan


dejandelic

Kofer CAM 431 sport-16.500 rsd
Nosaci CAM- 6.500 rsd

dzule

evo da okacim slike kako kofer izgleda

Vihor

Nekako malecak.  :ces:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

dzule

320 litara....
na fordu (fiesti) pokrivao skoro ceo krov, ovde mi je nekako jako napred....
zato sam i stavio slike, da ljudi vide kako izgleda sa 320 litara, jer se taj najcesce kupuje

Bojan

#42
@Dejan
Imas li mozda sliku krovnog kofera, da vidim kako izgleda na našim kolima? Planirao sam nešto da kupujem, ne znam još.
Koliko si ti platio, ako nije neka tajna?

Dejan

#43
Malo je mutna, slikano je telefonom, inače kofer je http://www.krovnikoferi.com/cam_sport430.html, prošle godine je koštao oko 16000.


deki73

Ja sam štekao pare, dok nisam skupio dovoljno da kupim originalne nosače (8.500 dinara) i kofer (19.500 dinara). Nisam hteo ništa da budžim sa nečim drugim (Metro, polovno i slično) i mislim da nisam pogrešio. Baš mi se sviđa kako je sve ispalo. Probano je na putu za Grčku, gde sam vozio konstantno 130 km/h. Sve je prošlo kako treba. Evo i slika, kako sve to izgleda. Veliki pozz svim forumašima