Ko je gde ugradio TNG, za koliko para i kako je zadovoljan?

prethodna tema - sledeća tema

dr.miso

Jesam siguran sam, bio i HIT-u i proverio i pricao pre ugradnje za AC STANIC iz Vrnjacke Banje gde su kola kupljena i gde je odradjen prvi redovan servis, rekli mi da ne brinem da mogu tamo slobodno, samo da dobijem sve dokumente da je to uredjaj koji Renault- Dacia preporucuje i to je to. Kad dodjem na drugi redovan servis u avgustu oni ce to da zapisu i gotovo. Inace bas HIT auto mi je rekao da je kod njih sada 810 evra, jos sam se raspitivao za sapa sustem i trazili mi 260 evra. Ja na to pitao da li mogu direktno u sapa servis i oni rekli nema problema i ja tamo dobio za 200...naravno i jedno i drugo sam uradio tako sto sam pre zvao: HIT auto, AC STANIC (Vrnjacka Banja), AK Kompressor i kad su svi potvrdili pricu sam uradio, bas da ne bih imao probleme radi garancije (traje mi jos 17 meseci).



Malo vise pravopisa za jednog studenta.
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

nik


dr.miso

Crno na belo ne znam ko daje, dobro da nam i garancija ovakva kakva nesto i vredi. Ali potvrdjujem da su svi istu pricu rekli, ne verujem da su se dogovarali da slazu, cak ovi u Vrnjackoj Banji su bili najprecizniji i iskreniji, pitali me da li sam dobio pri kupovini 3 ili 5 godina garancije, jer kad je 5 godina onda se ugradnjom plina gube te dodatne dve godine, ali to nema veze da li ugradim plin kod njih ili u Landirenzo servisu. Ko nije daleko od njih, necu da reklamiram, nemam nikakav interes, ali kad sam pitao cene servisa i ostalo oni su bili dosta jeftiniji od ova dva u Beogradu, Hit auto skoro duplo skuplji od Vrnjacke Banje.



Malo vise pravopisa za jednog studenta.
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

Keka

#379
Mogu oni da pricaju.

Ako je ugradnja upisana u bazu ICM, onda ti ostaje garancija. Ako nije....onda su te slagali.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


drzarkod

Kod Dore....perfekt....druga dimenzija ekonomičnosti:to:

sokoll

Gde nestadose ovi sto su ugradili jeftino u "Nitro GT" ?
400e je super ponuda ako znaju sta rade  :ces:
Ako ne znaju skupo je u p. m. :40:

Keka

Citat: Veterinar poslato 14.02.2013. - 22:59
Ugradjen danas uredjaj u Stepu. Tomasetto - AC Stag 200. Cena 420 evra, "Kobra tim security (Nitro GT)", Novi Beograd. Za petnaestak dana krecemo u akciju oko atestiranja. Mora proci neko vreme kako bismo izrazili zadovoljstvo na pravi nacin. Zasad samo mogu napisati da (meni, kao laiku) deluje da je sve pedantno odradjeno i da se u voznji ne oseca razlika u odnosu na voznju na benzin.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dr.miso

#383
Citat: Keka poslato 08.04.2013. - 22:07
Mogu oni da pricaju.

Ako je ugradnja upisana u bazu ICM, onda ti ostaje garancija. Ako nije....onda su te slagali.

Prilikom provere utvrdili smo da nije ubacen u bazu podataka, jos, tako sam zvao ove gde sam ugradio uredjaj, rekli mi da su oni prosledili sve da ce biti ubaceno, ako mi treba hitno, u smislu da mi se nesto pokvarilo (ne daj Boze) na kolima mogu direktno da zovu da odmah ubace...rekli mi da posto sam ja ugradio 15.03 treba im malo vremena da ove podatke sto im oni salju ubace u bazu podataka.

videcemo negde za 15-20 dana ponovo cu ih zvati da proverim jel sve kako treba i javljam vam detalje
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

dr.miso

NOVOSTI  :lux:

ovako isao sam da reklamiram u ovlasceni servis plastiku koja oblaze 5 vrata sa unutrasnje strane je se nekih par mm odvojila da vidim da mi poprave to u garanciji, uzeli mi svu dokumentaciju proverili i narucili nove zabice koje trebaju da stignu, pitao dal pokriva sve garancija rekli da, kao nista ne brinite i ispisali da su narucili zabice, i da garancija pokriva zamenu, ja potpisao i rekli cim stignu da me zovu.

tako da smo svi dobili potvrdu sada da za ugradnju plina ne mora direktno preko ovlascnih servisa vise  :D
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

slavko_bgd

 :aplause:

Nadam se da nećete doći u situaciju da reklamirate nešto krupnije i skuplje od žabica plastike petih vrata, sa TNG uređajem na vozilu koji (još uvek) nije (i verovatno neće ni biti)  uveden u ICM. S druge strane, to je samo potvrda korektnosti ovlašćenog servisa koji nije hteo da Vam pravi problem zbog sitnice, tako da nemojte zaključivati prerano. 

Citat: dr.miso poslato 10.04.2013. - 17:57
Prilikom provere utvrdili smo da nije ubacen u bazu podataka, jos, tako sam zvao ove gde sam ugradio uredjaj, rekli mi da su oni prosledili sve da ce biti ubaceno, ako mi treba hitno, u smislu da mi se nesto pokvarilo (ne daj Boze) na kolima mogu direktno da zovu da odmah ubace...rekli mi da posto sam ja ugradio 15.03 treba im malo vremena da ove podatke sto im oni salju ubace u bazu podataka.

videcemo negde za 15-20 dana ponovo cu ih zvati da proverim jel sve kako treba i javljam vam detalje

Postupak "ubacivanja" u ICM je jedan dokument i jedan e-mail koji servis treba da popuni i pošalje. U sledećih 24-48h podaci su u ICM-u.

Sve ostalo je  :bullshit:

:ziveli:

dr.miso

znaci jos nije ubacen???? jer ja sam dobio papir na kome je specifikacija mejla koji je poslat renault-daciji koji sam trazio jer sam posle prve vase informacije se kod njih raspitivao zasto nije upisan jos. ako mi potvrdjujete da do danas jos nista nije upisano onda cu u ponedeljak direktno da renault zovem i da vidim zasto
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

slavko_bgd

Ako ste dobili specifikaciju mejla, onda je servis svoju obavezu ispunio.

Citat: dr.miso poslato 17.05.2013. - 11:47
tako da smo svi dobili potvrdu sada da za ugradnju plina ne mora direktno preko ovlascnih servisa vise  :D

Mejl RNS-u za unos podataka u ICM može da dostavi samo ovlašćen servis. Ovlašćen od tog istog RNS-a za ugradnju TNG uređaja,bilo da je servis iz koncesije RNS ili eksterni. "Eksterni" ovlašćeni servisi za ugradnju TNG uređaja "Landirenzo" su "ECO TOP SERVICE" u Beogradu i "Luka-gas" u Kragujevcu.
:ziveli:

dr.miso

e pa moj je ECO TOP  :ziveli: baš sam se bio uplašio da su me zeznuli, u svakom slučaju mnogo je jeftinije kod njih nego preko hit auta ili ak kompresora za ugradnju

slavko_bgd hvala vam pun na ovim informacijama  :aplause:
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

zlax78

Da li je bolje ugraditi u daciju sander stag 200 ili stag 300 is2 i koji servis preporucujete u beogradu?