Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

Keka

#105
Svaka cast na istrazivanju cena u okruzenju  :aplause:

Prosecna plata u Hrvatskoj u junu 2010 je bila 744 evra.
Prosecna plata u Makedoniji u junu 2010 je bila 330 evra.
Prosecna plata u Bugarskog u junu 2010 je bila 320 evra.
Prosecna plata u Crnoj Gori u oktobru 2010 je bila 481 evra.
Prosecna plata u Rumuniji u decembru 2009 je bila 361 evra.
Prosecna plata u Srbiji u septembru 2010 je bila 34.570 dinara (oko 330 evra).
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ekonomik

Približava se Nova godina. Počeće uvoz kvalitetnijeg benzina, a što se tiče cene, dobar deo pojeftinjenja koje neki snabdevači najavljuju poješće redovno godišnje usklađivanje akcize sa inflacijom. Akciza za benzin biće povećana za 4-5 din po litru, a za auto gas pribl. za 1 din po litru.

kiconix

Kao i uvek, kafica, aperitiv, vecerica, desert i na kraju nova cena.  :ljut: :ranting: :banghead: :banghead:
Ceo BGD, preko noci  65,5.

ppejic


kiconix


perke21

#110
Kad od Nove godine krene slobodan uvoz biće i kvalitetnijeh plina  :bonk:  :doh:

ekonomik

Plin se već slobodno uvozi. Kvalitet je... pa, kao što vidimo.

madridista

bukvalno svaki drugi treci dan poskupljuje cena plina.....u petak sam sipao za 65, u nedelju vec 65.5, do kraja nedelje ce biti 67 verovatno? ko tu sta radi u drzavi?

krle

  "Eksperti" rade svoj "posao".

Vihor

Banda   :palica: :badmood: , neznam samo dokle ce da ide, nesto se suska da bude blizu benzina?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ppejic

Pa zar ne ide svake zime na 60% cene BMB?

MajorSoul

Sto se tice plina cene ce da rastu i da prate rast goriva, sto naravno nema nikakvog smisla u celom svetu ali ima smisla u banana drzavi!!  :bonk:
:wind:
..need more buttons..

bocca

Ja sad za vikend bio sa firmom u Becu i obratio malo paznju i na cene derivata. cak sam i fotografisao cene ali nisam jos kacio slike pa da sad ne gubim vreme oko toga, verovacete mi na rec. obican super 95 je 1.175, a gas 0.949!!! kao da nema razlike. nedao bog da ovi nasi strucnjaci imaju slicnu ideju. ovo su cene u samom gradu Becu a na auto-putu su i nesto jace. samo mi rece vozac naseg autobusa da mi tamo ne mozemo da sipamo jer je drugaciji prikljucak. pa za te pare bi i sipao pre benzin. eto ti sad domaci zadatak nasoj vlasti. gas 100 dinara!!!

Keka

Nedelja (14.11) popodne:
- Backa Topola Lukoil 65.5
- Senta 62.0
- Ada 62.0
- Novi Sad Avia 67.5
- Novi Sad Lukoil 65.5
- Novi Sad NIS 65.0

:ne:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

67,5
Sipao ja u Austriji, Bec jeste skuplji, samo i na trulom zapadu ima gasa za 0,65. To je cena u okolini Beca.