Podizači stakala

prethodna tema - sledeća tema

stalker

#45
Citat: stojakovicv poslato 26.10.2010. - 01:22
Uskoro treba da napravim jos dva uredjaja koji ce sluziti istoj svrsi - kontroli prozora - u Renault Clio, Megan, Twingo ,Kangoo... automobilima.
https://sites.google.com/site/logantips/

Ovi moji s Renault foruma jedva čekaju hehe  :woo-hoo: :woo-hoo:

@ dzaga - fino čovjeku pošalješ PP -privatnu poruku i napišeš šta te zanima. Ja imam samo riječi pohvale za LOGA2 i u potpunosti opravdava cijenu koja je oko 5 puta niža od originalnog impulsnog prekidača.

Da pokušam utješti sve one koji na svojim Dacijama nemaju impulsne podizače stakala - jučer sam vozio novu splidno opremljenu Kiu Ceed sa motorom 1,6 i 125 KS i prilično se iznenadio kad sam shvatio da uz čitavo gomilu potrebnih i manje potrebnih dodataka koji vožnju čine lagodnijom, nema impulsni podizač čak ni za vozačko staklo.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

stojakovicv

Citat: dzaga poslato 27.10.2010. - 12:02
stojakovicv: Imaš P.P.

Zašto je tajna cena? Kakav PP!?! Hoću odmah da vidim sve (kao što si postovao) pa i cenu.


Nisam dobio P.P. ?

Cena nije tajna i zavisi od količine koju želiš da kupiš. A navedena je u jednom od mojih prvih postova ovde:

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=105.msg2333#msg2333

Tada je kurs našeg jadnog dinara prema evru bio nešto manji.
Pošto su i prodavci komponenti za izradu polagano pratili kurs, morao samo na kraju i ja da cenu dam u evrima.

cena je 25 EUR/ komadu (odnosno 2675 din) + PTT isporuka pouzećem.






maestral5747

A di je zapelo s uređajem za megane i clio? Zbušavaš, a? :D

stojakovicv

sto bi rek'o Ekrem Jevrić: kuća-poso , poso-kuća...... ne postizavam!

maestral5747


Sir Oliver

Ne nadjoh nigde ovo sto me interesuje, pa da pitam ovde:
- da li je neko ugradjivao podizace na zadnjim staklima?
- da li ima razvucena instalacija kao u nekim opremama za muziku, ili je sve golo k'o pištolj?
- da li to neko radi od kolega sa foruma?
I drink to make other people more interesting.

ivan-bgd

Инсталација за позади нема никаква,чак ни за звучнике,тј има једно парче од звучника до средњег стуба.Ја сам уграђивао подизаче и звучнике на степвеју.

Sir Oliver

Sto rece Loganovac jednom prilikom, udjes na 50 stepeni u Logana, otvoris sva 4 stakla, kola provetrena u sekundi.
Ovaj Urban Explorer nasminkali, izglda kao lutka... a slepci ne stavise zadnje podizace...
Zvucnike imam, samo me interesovalo kolika je muka ugraditi zadnje podizace.
Znaci, kablovi se vuku skroz od vozacevih vrata?
I drink to make other people more interesting.

ivan-bgd

Citat: Sir Oliver poslato 07.06.2023. - 12:19Znaci, kablovi se vuku skroz od vozacevih vrata?
Код мене су команде биле на средишњој конзоли.Вукао сам све одатле према назад.Испод тепиха па лево и десно рачвао до врата јер су прекидачи били иза ручне кочнице за задње прозоре.

Sir Oliver

Da, to sam zaboravio. Tako je bilo i kod Logana...
Bice to skupa igranka, s obzirom da majstor mora to da mi radi (plus svi delovi i oba zadnja tapacira), jer sam ja k'o june za bilo sta oko kola... jeftinije mi da se naviknem.
Al da je robija uci u takav auto na 30+ stepeni i voziti ga posle, robija je. Nikako da se provetri.
I drink to make other people more interesting.

ivan-bgd

Тапацире нисам мењао .Рупу од ручица сам запушио стикерима са Дачиа логом.