FM transmiter

prethodna tema - sledeća tema

DarioGTI

Sprava izumire, a ja je još ni u kolima nisam imao  :hihi: :hihi:

U svakom slučaju, hvala na naputku!  :lux:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

staracstol

JBG, that`s life  :ne:

ivan-bgd

Još malo doda i ima dvd plejer ,naravno čist plejer bez ekrana... :ces:

staracstol

Ili ne doda i ima modernu spravu sa širom paletom kodeka i bez pokretnih delova  :zloca:

nenad28

Ja sam koristio, dok nisam kupio Android.
Sad telefon kacim na zvucnike i mnogo je gotivnija fora od FM transmitera. Slusam muziku preko Youtube a pomalo bacim oko i na spotove :).
Slazem se, FM transmiter je proslost.

Andrix

moje iskustvo sa transmiterom je odlicno, ne mesaju se stanice, ne prekida, mada na njemu postoji mogucnost promene frekvencije. u pitanju je neki kinez za 1300 din od pre 1.5 god.ko ima kasetas po meni se stvarno ne isplati kupovati novi radio sa usb-om,niti skidam plocicu niti vadim transm...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

DonPodlo

Pozdrav. Dobio sam juce neki FM transmiter sa USB-om, valjda neki no name (cim sam ga dobio) pa me zanima da li mogu da ubacim obican USB flash sa muzikom? Uz njega je isao neki USB (ne MP3 player) od 1GB i samo sa njega cita pesme. Cim probam neki drugi nece. Da li postoje neka podesavanja ili mozda nesto treba da se instalira na USB-u? Unapred hvala

staracstol

Kako je formatiran taj koji si ti stavio a kako taj koji je dosao uz njega. Daj sliku transmitera.

DonPodlo

Onaj koji radi je FAT16 a onaj koji ne radi je FAT32 (ako si mislio na ove podatke, ukoliko ne - okacicu izlaz iz udisks --d , nije mi problem). Sliku mogu da postavim tek sutra. Hvala na brzom odgovoru  :to:

staracstol

Formatiraj tvoj u FAT16 pa probaj, takodje imaj na umu da postoje ogranicenja po pitanju velicine diska tj maksimalnog kapaciteta koji ce uredjaj moci da procita. Mada iskreno, sta ce ti veci kapacitet od 1GB? Nije da vozis 24hr Le Mans-a. To ti je preko 100 pesama u mp3.

DonPodlo

#25
hehe...kad bih se vozio sam bilo bi dovoljno :-) Interesantno je i to da taj usb koji mi je stigao sa mp3 player-om ima 1GB kapaciteta ali mu je funkcionalno samo 600MB. Ne postoje nikakvi skriveni fajlovi ili tako nesto...za kapacitet mi uredno pise 1GB...probacu sutra sa FAT16 pa javljam... Hvala

Formatirao sam na FAT16 i sada radi. Hvala puno.

Tchitcha

I ja sam se skoro odlučio za FM transmiter evo razloga za i protiv:

ZA:
1. u Loganu imam kasetofon valjda originalni pa su najmanji troškovi za slušanje sopstvene muzike nabavka transmitera
2. u odnosu na kupovinu novog cd plejera ne moram da mislim dal će ga neko ukrasti (da mi zezne bravu, polomi staklo...) i ne moram ga nositi sa sobom (kao sto bih morao plocicu) vec ga ostavljam u kaseti, a vidim da ga neki ostavljaju i u upaljacu. Ko ce da krade transmiter od 600 din...i kome ce da ga proda polovnog???

PROTIV:
1. Zvuk nije baš naj naj
2. Daljinac hvata sa postojećom baterijom sa 10cm a sa novom sa 30cm
3. komplikovana procedura pri ukljucivanju (aj uzmi transmiter pa ubodi u upaljac pa uzmi fles pa ubodi u tzransmiter pa pali radio pa podesi na stanicu pa uzmi daljinski pa biraj muziku...)

Tchitcha

Loganovac

Ako je neka pomoć, prošle godine sam sestri za rođendan kupio ne-mogu-tačno-da-se-setim-imena auto radio sa USB-om za nekih tridesetak EUR, nov. Radi korektno. Zar to nije daleko jednostavnije, a opet za razumne pare?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ivan-bgd

Ja sam kupio taj fm transmiter prosle godine i mogu reći da je teško sra....Mešaju se stanice,šušti,loše se čuje.CD je ipak cd.Ili neki radio sa usb-om.

staracstol

Kakav si kupio? Ako si ga kupio ko i zvucnike sto si kupio, onda nema sumnje da je bio tesko sr*nje ali nisu svi sr*nje. Sto se tice mesanja, tu ulogu igra i izbor frekvencije. Kvalitetan uredjaj daje zadovoljavajuci zvuk, a ima onih na kabel koji su samo malo losiji od linijskog ulaza.