Funkcije BC skrivene u fabrici

prethodna tema - sledeća tema

Boqy

Držiš pritisnuto dugme u kabini za zaključavanje, trebalo bi da blinkne, ili nešto, tako se pali i gasi automatsko zaključavanje.

Vladan P

Tako je- to dugme se drži pritisnuto nekoliko sekondi za aktivaciju ili deaktivaciju automatskog zaključavanja.
BTW- Ja sam tu opciju odmah po kupovini deaktivirao.
Zajedno smo skupa !

Veterinar

Ja sam je aktivirao, da neko supruzi ne marne torbicu na semaforu npr. Aktivira se pri brzini od 7km/h, rekao bih.

MitarMrgulic

Probat ću baš danas da aktiviram...

Kod nas u BiH sad ima masa ovih emigranata, počeli su da zaskaču ljude na ulici, otvaraju auta, pa nije loše imati, iz razloga koji veterinar navodi (otvori ti vrata na semaforu i mazne torbu ili nešto iz unutrašnjosti, dok se ti snađeš, daleko je pobjegao).

Kad izađem iz garancije, razmislit ću da aktiviram neke opcije board comp-a, mada realno, ništa mi previše ne nedostaje, u odnosu na ovo što imam u ambiance opremi...

Aleks

Probaj da pritisneš dugme za zaključavanje u kabini na nekoliko sekundi.  Ako bipne i zaključa vrata onda imaš tu funkciju.
Automatsko zaključavanje sam uvek isključivao jer smatram da se bespotrebno akaju motorčići brave.  Ako ima potrebe zaključam tog trenutka i to je to.

astmario

Da li je na Sanderu 1 moguce aktivirati zvucnu siganlizaciju ako pojas nije vezan?

speedo

Citat: Veterinar poslato 07.05.2019. - 07:23
Da. Imam to na Lodgiju i praktično je. Uđe u naviku, pa zaboravim da na Loganu nema te funkcije.

Ja imam "fol" da držim rukom ručicu žmigavaca ali naslonjenu na polugicu (ili šta je već) koja hvata žmigavac da stalno radi. Nadam se da sam bio dovoljno razumljiv.

VaskezNS

Ovo je mesto za sLogan ;-)

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

szs

Sledeći moj pokušaj je uključivanje maglenki na strani na koju skreće auto pri brzinama manjim od 20kmh
Video sam na yt ali nije objašnjeno da li je hardware ili soft  :ne:
@eastcowboy ?
Any suggestion ?
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Veterinar

Koliko mogu da vidim, Eastcowboy nije bio na forumu od septembra.  :wave:

Keka

Za maglenke je kombinovano, mora da ima senzor zakretanja volana, ako nema onda ce se paliti samo pri ukljucivanju migavca, ako uopste moze da se aktivira.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


szs

@Keka
U pravu si skroz
Milim da na mom nije moguće baš iz tih razloga
U gen III vidim da ima ali ne pronalazim u DDT4ALL tu opciju za moj. Jako bih voleo da me neko pametniji demantuje jer mi se svidja ta funkcija.
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari