Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Sir Oliver

A šta misliš što je bila ta cena?
I drink to make other people more interesting.

Veterinar

Ne mo's znat' dok ne vidiš. Nekad ljudima bude hitno. Tako sam pazario i ja. I prodao Srepwaya, recimo.

Sir Oliver

Gale, mož' da bude hitno kol'ko 'oćeš, ali da ga daje upola cene, nema sanse. Tom autu je izvadjena dusa, kupljen badava preko, vracena km i top.
Nisam strucan kao ti, ali ovo nije hitna prodaja.
I meni je poprilicno hitno, ali ne poklanjam nesto sto valja.
I drink to make other people more interesting.

Zoran

Dacia ba. ima u ponudi 7 vozila 2022 godište, nekorištena?  Još malo pa će ih prodavati kao polovnjake?
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar

@Sir Oliver

Moze da bude. Zato majstor. Da je normalno vreme, ta cena bi zapravo bila normalna. Mozda i visoka. Ambiance Dusteri stari 12 godina se prodaju za 5000 evra. Strašno.
  Mi smo sedam godina starog Stepwaya 1.6 sa plinskim uređajem, urednom servisnom knjizicom i sa oko 130000 km na satu, prodali za 4000 evra. U isto vreme su u oglasima lošiji primerci nudjeni za dve hiljade evra više. Ne znam da li su prodati, nas je prodat isti dan. To sam želeo, jer sam imao isti dan priliku da kupim povoljno drugi auto. Naglasak je i na "isti dan", ali i na "povoljno".

MitarMrgulic

Interesantno je ovo o čemu Zoki priča. Vidim da kod dosta auto-kuća u BiH, ima na stanju auta koja su 2022. godište, novih, ali im cijena ne pada, iako je za 10-ak dana 2024. godina.

Moguće da će oko nove godine biti nekih akcija, ali sumnjam.

Gledam npr. Opel Crosslanda... Jeste da smo mi našeg uzeli kad je bila akcija Opelova 24 h, ali sada su cijene tih istih čak i više par stotina eura, nego smo mi našeg platili...

speedo

Nije baš jagma za Sandero od 18.000 eur. I ne treba da bude.

Veterinar

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/23322752/dacia-sandero

Nije mala cena, ali u moru krseva ovo je primerak koji nema fiksnu cenu, a navodno ima veoma malu kilometražu. Nije lose iskoristiti praznik da se pogleda. Nisam u prilici da gledam to na velikom ekranu, gledam samo osnovne karakteristike na telefonu. Na lepom sam mestu, ne koristim telefon, ali hobi je hobi. :)

Turbo

Ne razumem ljude koji prodaju auto i mrzi ih da uslikaju unutrasnjost istog.

Mare

Ko da je bitno, kakav može biti enterijer nakon 12000 km? Osim ako vozilo nije korišćeno u komercijalne svrhe ili vozio kučiće?  :)
Ovo bi bila odlična kupovina ali za 7000.
Pa nov je koštao 8-9000.

Veterinar

Za to sluzi cenkanje.

Mare

Lep primerak.
Ja živim u SM, pa ako je neko zainteresovan, nije problem da odem i vidim. Jer se auto nalazi u SM.

Veterinar

Brzo je otisao, naravno.