DACIA znak na vozilima

prethodna tema - sledeća tema

Svarog

Danas vidim jednog starijeg Logana bez znaka, ali baja lepo od nekog finog aluminijumskog lima izrezao pločicu u obliku znaka i stavio na mesto. Izgleda interesantno, mada jednostavno. Ali i funkcionalno, to valjda neće niko da ukrade. :ces:

david

Nemogu da verujem da to nekom treba, vise stete nego koristi...

Keka

Srbija: Da komsiji crkne krava (a ja ako na tome profitiram, jos bolje, ako ne, nema veze, vazno da je crkla).  :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Vihor

Mozda je   :offtopic: , ali cesto razmisljam sta bih uradio kad bi video nekog da mi skida znak sa kola, neznam, dali je bolje da ga vidim ili ne?  :gun:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

kiconix

Bolje ne, veruj mi. Kad su mi obili auto, da sam nekog video ubio bi ga.

Urosh85

mali  :offtopic:

ja sam se lepo obradovao danas ...
izasao sam jutros da promenim ona crevca za priskalice brisaca i imam sta da vidim ..

prvo sam primetio komsiju da se nesto cudno ponasao oko njegovog auta (Skoda Fabia, novija), rekoh mu ja dobar dan, kad on meni, "gde dobar Urke, jbte" ... ja u cudu ...

kad mi je rekao, kad se nisam slogirao, neko mu izgrebao ceo auto, sa obe strane po celoj duzini auta.

Elem, prilazim ja mom loganu, kad, na gepeku mi nesto nedostaje, ZNAK, ali kako sve brlize prilazim, provaljujem da na autu nesto pise ...  :badmood:

em su mi skinuli znak, em sam i ja prosao kao komsija, sa obe strane su kljucem ili vec necim ostrim, po nekoliko sara onako lepo duboko ogrebali
a na poklopcu gepeka napisali moje ime .. ( sad bar znam ciji je auto )

Mozda je mali  :offtopic: .. ali eto, nedostaje mi znak  :gun:

sreca, imam kasko osiguranje koje je 100% pa mogu da prijavim kao nehat treceg lica ....

markonikolic83

Takve debile bi lepo obesio za jaja.Kupio bi 20-30 udica,zakacio im za jaja,obesio u centru grada da vise za primer drugima,nabio po sivacu iglu ispod svakog nokta i trudio se da ih odrzavam u zivotu sto duze. :ranting: :agr:
Raspitaj se malo,to su najverovatnije neki klinci iz komsiluka,koji te znaju.Pa lepo zakucas kod tate na vrata,pa i njega zajedno sa njima za jaja i da visi.Ja mislim da bih odrobijao nekog kada bi se tako nesto dogodilo.Ja bre sve razumem,mladost ludost,ali ovaj debilizam ne mogu nikad da razumem.

david

Prosto nemam komentar, strasno...

bind

Dosla neka gadna vremena .Kod mene u kraju Blokovi  N.Beograd  sede momci na garazama i kad vide da je neko kupio novi auto jos ako je nesto vece olupaju stakla onako iz inata i to ne nocu nego evo pre neki dan u 15 h.I nista svi zanju iz kraja za to i svi cute .Sta da im kazes,ujutru bi nasao limenku a ne auto kad bi ih prijavio.Mi iz kraja izbegavamo da se tu parkiramo jer znamo sta se desava ,jedino nas jedan drugar parkira Sandera tu i za sad je sve ok nisu ga dirali .

Vihor

Nemogu da verujem koji je to vandalizam, sta je to u njihovim glavama, nerazumem!?   :ces:   :palica:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

david

To su mracni lavirinti svesti...

DarioGTI

mladost-ludost mogu razumit, ali ono gore navedeno je vec psiholoski defekt  :fiju:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

mladja73

Ima jedan lek...

Udri narodna milicijo !!!
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

slobanslobein

#43
Pre par nedelja mi je ukraden zadnji znak za Logana(2007)  . odoh na buljak da vidim pošto su kad ono nema u ponudi. posle nekog vremena šetajući primetim da je u celom mom kraju Novog Sada  izvršena sistematska krađa znakova.
Ono štmi je enigma  .  šta će neko sa tolikim znakovima Dačije starijeg dizajna.
Da li ima nešto što ja ne znam.   
Aktuelni znak se može naći i za 500 din  , nov, a stari samo kod AK SEkulić košta 3000 din.

Veterinar

Ponuda i krađa, pardon, potražnja. Kradu se zato što ih nema na buvljaku. Posle nekog vremena će ih opet biti u jednom trenutku, pa opet neće, dok se neki drugi automobili ne ojade.