Sandero Ambience+ ili Stepway

prethodna tema - sledeća tema

ex-user

bla bla bla

arhitekt

Kratak brifing:

1. Pežo prodan.
2. Naručen Stepway 1.6 MPI (klima, el.paket, airbag za suvozača..), stiže za 15tak dana.
3. Javim se uskoro.

Ipak je bio odabir srca...  :lux:  :lux:  :lux:  :lux:

Aleks


david


hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

zac


leotar

Danas sam prosao (obicnim) Sanderom tamo gdje su me ljudi ubijedjivali da Lada Niva ne moze proci, stoga -  :aplause:  :too:

scepo

Citat: arhitekt poslato 18.06.2011. - 12:56
Kratak brifing:

1. Pežo prodan.
2. Naručen Stepway 1.6 MPI (klima, el.paket, airbag za suvozača..), stiže za 15tak dana.
3. Javim se uskoro.

Ipak je bio odabir srca...  :lux:  :lux:  :lux:  :lux:
Pametan izbor kolega  :to:

Sale

 :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :ziveli: :ziveli: :ziveli: :ziveli: :ziveli: :ziveli: :jea: :jea: :jea:
mislim sta reci osim uzivaj kad stigne

arhitekt

Hvala,hvala cijenjene kolege.. :respect:

Kad preuzmem auto postaću, napokon, punopravni član ovog foruma koji mi je inače puno pomogao prilikom odabira ali i da saznam dosta korisnih stvari o Dačiji. Nakon što auto dođe u moje ruke i odradim malo probne vožnje  :hihi1:, napisaću i moje utiske o automobilu. Možda to pomogne nekom u budućnosti da odluči i izabere auto koje mu odgovara. U svakom slučaju hvala na čestitkama!  :ziveli:

lovac

#55
Iamo sam iste dileme: da li običan sandero sa ambience opremom ili stepway, naravno dci ???

Stepway je lepši i atraktivniji, ali skuplji za održavanje (gume i sl.)
Kada sam se napokon odlučio za kupovinu i otišao u salon Renault - Dacia u Podgorici, na lageru su imali samo stepway - crveni. Odmah sam se zaljubio u njega i odlučio da ga kupim. Sve formalnosti oko kupovine sam završio u nekoliko sati ....

Stepway 1.5 dci je sada moj, od 02.06. - prešao sam sa njim 1000 km. Osećam da se tek sada ''uhodava'', ide bolje nego kada sam ga preuzeo.

Ovde u Cg u standardnu opremu stepway dolazi kožni volan, airbag za suvozača, muzika, zatamljena stakla ...

Što se tiče klime - još nemam nekih posebnih iskustava da li sa njim motor slabije vuče, za sada ne osećam nikakvu razliku, ali još smo na početku uhodavanja. Za sada mi se čini da je motor dovoljno elastičan da se može sasvim solidno nositi sa kompresorom klime.
Ide leto - pa ćemo videti.

Fali mi putni računar, ali ovako u grubo, mislim da potrošnja ne prelazi 5 litara.

arhitekt

Šta da kažem osim, STIGAO STEPWAY!

Od danas sam i punopravni drug član foruma. Auto preuzeto nekih 4 dana ranije nego što smo u prvi mah dogovorili (10tak dana), registrovano, oprano, natankan pun rezervar i sad se ponosno šepuri ispod moje zgrade...  :lux: :lux: :lux: Znači, komet sivi Stepway 1.6 MPI (prvobitna želja je bila crveni ali njega bih morao čekati do 20tog avgusta, što mi je malo predugo), klima, el.paket, kožni volan, airbag za suvozača. Poprilično sam zadovoljan, auto fino ide, motor elastično radi u gradskoj vožnji, pedala kvačila je dosta mekana - što će zahtjevati izvjestan period privikavanja, solidan unutrašnji prostor, visoka pozicija vozača pruža solidnu preglednost... Ovo su samo trenutna zapažanja a nastojaću da napišem jedan malo opširniji pregled nakon što se malo bolje upoznamo. Sve u svemu  :woo-hoo: :lux: :aplause: :too:

Jelenko

Gledam ja komsija kad idem za Banja Luku hocu li vidjeti dustera gdje, :ha:,al slabo ih nesto ima.Ajde okaci koju sliku pa ako te prepoznam da se malo upoznamo i da ga vidim uzivo.Pozdrav iz Prnjavora. :wave:

Zoran

Arhitekt, čestitam - sretna vožnja (Jelenko  :wave:).
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Neka je sa srecom, i puno, puno kilometara da se izvozas sa njim.   :aplause:  :wave: