Hitno!!! Felne Dacia stepway 1.5 dci

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Još 100€ i imao bi komplet letnji i zimski.Ogulićeš te lepe felne sa kamenčićima i sa solju koja se baca po ulici zimi...ja se lično za 100€ ne bih mislio za zimski komplet. :kava:

skiter69

Citat: arhitekt poslato 31.10.2011. - 19:43
Drug, koje si 15ke kupio? Sa kojeg auta pašu? Ako nije tajna koliko su te feluge izašle? :hm:
lutao dugo, na kraju kupio nove felne čelične. 4900 komad + 350 šaraf. skupo  :badmood:, al sam preboleo i sada vozim bez brige. inače gume su winter 1

ivan-bgd

#62
Nešto mi to skupo... :ces:,ako sam dobro razumeo felne 15'' si platio 4900 komad?

arhitekt

Citat: ivan-bgd poslato 04.11.2011. - 08:37
Još 100€ i imao bi komplet letnji i zimski.Ogulićeš te lepe felne sa kamenčićima i sa solju koja se baca po ulici zimi...ja se lično za 100€ ne bih mislio za zimski komplet. :kava:

Znam drug, ali i za ovo sam se jedva nategao. Morao sam da zagrabim u dječiju kasicu-prasicu da financijski zatvorim ovu konstrukciju. Valjda će mi moja ćera oprostiti za ovo..  :c:

ivan-bgd

Ok.Shvatam situacjia nije laka...svi smo u istim g.....ma biće bolje jednog dana.... :(

aleksandarm1

Ma svi bi mi htjeli proći jeftinije, mjesec dana pregovarao sa jeftinijim ponuđačem ali nikako završiti (840,00 KM komplet).
Na kraju obavim kod svog ovlaštenog ... 'Bunjo' Sarajevo
4 felge R15, 12 šarafa, 4 gume Fulda Kristall Montero 3 (185x65R15) = 990,00 KM, ko meni 960 KM !
Skupo jeste, al samo što ne pade snijeg ?!?
I, naravno, sada fale ratkape, sutra zadnji zvučnici, prekosutra ko zna šta ?!?
To je cijena novog vozila ...
@lexandar

ivan-bgd

Sve je to meni jasno međutim isto bi bilo i sa ,,starim autom,, treba se za zimu pripremiti.Ipak to ti je cifra boli glava koju si platio ,a već sam naveo da se to ovde može obaviti za mnooogo manje pare......uh zabole me ispod grudi a mogu misliti tek tebe.... :place:

aleksandarm1

Znaš u čemu je fol kod starog auta?

10 godina sam vozio golf-a 2 sa sava s2 eskimo zimskim gumama R13 (u bosni ih zovemo univerzalne ?!?)

Tek sad sam nalego na filozofoju ljetna R16 / zimska R15 ?!?

Sve sam bliže varijanti da se vratim starom načinu, zimska R15, rasprodati ljepotice R16 i uživaj ...
@lexandar

ivan-bgd

Pa onda odoše i felne..neće da ti bude stepway više tako lep...felne su mu lepši deo exterijera.A s druge strane zar ne hrlimo u Jevropu?Pa to je zapadnjački sistem.Garnitura letnjih garnitura zimskih.To podržavam ,jedino što smo mi gologuzija pa se stiskamo za svaki dinar. :ne:Mada kad pogledas izdrzaće garniture makar tri godine i mislim da opet jeste trenutni udarac za džep ali kad pogledaš nisu neke pare kad podeliš na te tri god. :ne:

Sir Oliver

Izvinjavam se za  :offtopic:  samo moram da kažem:
dušu đavolu bih prodao za fabričke Dačijine alu felne. Eto, pa ako neko zna nekog đavola koji ima te felne, bio bih mu zahvalan.
I drink to make other people more interesting.

Keka

Ima Martin ali je i cena djavolska, oko 50e komaT.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


arhitekt

Nije to puno... 50 evra za aluminijumsku felugu R16. Pa meni su za 8 godina stare čelične feluge R15 od Megana tražili 25 evra po felugi. :ces:

Zoran

Sir Oliver - ukucaj "Guma M doo Mostar" - svašta imaju u ponudi.
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

U Solunu dinar somun, do Soluna sto somuna...

U Mostaru...  :fiju: Bolje bi ti bilo da ukucaš Pitesti :hihi:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Pa čovjek je napisao "dušu đavolu..." ali i pored toga Guma M dostavlja robu možda čak do Bijeljine  :ne:
Sam svoj gazda - vazda.