Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

Csaba

Danas posle 49000km konačno su promenjene prednje fabričke Barum 165/80 14-ice, sa Sava Eskimo s3 185/70 14. Hteo sam Winteru ali me je majstor ubedio da uzmem ove (za 4870din) pošto na Wintere ima puno reklamacija-kaže on.
Kako god, utsci posle nekih 30km su sledeći:
Servo mi je "proradio", prosto da ne poverujem koja je razlika, ubrzanje iz mesta mi je osetno bolje, ipak ja sam se nadao da će biti i malo tiši u odnosu na Barum (a nije), i da će biti malo mekši,pošto mi se čini da je isto ili još tvrđi nego Barum-tu bi dodao da nisam stigao proveriti gume, da nisu možda preduvane a tražio sam da budu na 2 bara. Sutra ako stignem gledaću da ga "omekšam" :hihi1:.

Keka

Zimske gume su uvek bucnije od (dobrih) letnjih guma.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Csaba

E, onda mi ostaje samo da uživam u svom novom "terencu"  :woo-hoo:

david

I ja takodjer. Danas sam uzeo zimske gume kod Zive u Pancevu po 5950din...

Loganovac

#244
Ove baš imaju krampončine za blatudžu!  :lau:

U zdravlju da se voziš. Nego, gde su (i kada) proizvedene, baš me zanima jer su me letos ubeđivali da prodaju francuske gume?

P.S. jedva se vidi, ali sam uspeo da pročitam "Made in The United Kingdom", ako se ne varam. Datum je 3210, svega 3 nedelje matorije od mojih, 32. nedelja proste 2010.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

Vintera, stavljena 01.10.2010, planina je to   :hall:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

david

Nisam gledao uopste ali je rekao da su za Englesko trziste ili su proizvedene tamo, nisam zapamtio, videti cu...

Dragan.vi

Gde ste kupili i cena?

bocca

za Davida pitanje, koje su felne u pitanju? jesu li to one, rupe 4x100 sto idu i na sandera? lepa im je cena, u novom sadu su 5800!

david

#249
Stvarno ne znam kako se to strucno kaze. Ja sam zvao Zivu i narucio sive felne  za Logana i rekao da namontiraju gume, stave ventile i balansiraju pa kad dodjem na prvi servis da zamenim. Srafove nisam menjao jer ne treba, uzeo poklopce i super izgleda...

Keka

I cena super izgleda......1,5x moja plata  :fiju:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


david

Znam ali sam resio problem, kad sam prodao keca (700e) to sam stekovao za ovo. Gume su made in UK, 32 nedelja 2010...

Veterinar

... rece Loganovac. Bitno da je reseno pitanje zimskih guma. Ipak, izbegavaj kanale u sporednim ulicama kad zapada...  :wave:

krle

Citat: Keka poslato 09.10.2010. - 19:34
I cena super izgleda......1,5x moja plata  :fiju:

A ne buniš se što si za 1/2 velikog servisa dao 1/2 plate.  :Smiley:

ppejic

Uz malo pravovremenog truda moglo se proci jeftinije.

Peja