Flomaster (marker) koji prikriva ogrebotine na boji

prethodna tema - sledeća tema

Munze

Video sam i ja ovu reklamu. Deluje lepo na tv-u. Koliko sam ja shvatio kada se pređe markerom, ogrebotina se ispunjava sa nekim fluidom koji dok se suši poprima boju auta :ne:

zlatko23

Baš tako!

Samo, meni to više liči na neku čaroliju (MAGIC) pre nego realnu situaciju.  :hm:

Veterinar

Dobra je to stvar, jaka cena. Ako budem imao dovoljno strafti kupicu to. Sad imam jednu na haubi, pa se ne isplati...

Veterinar

Sad imam dovoljno linija.  :cry: Da li je neko koristio marker? Secate li se cene?

mladen895

Samo sa farbom se može zašititi limarija od korozije,sve ostalo je kozmetika koju koriste preprodavci.
Kad se mora,sve  je tesko.

Keka

Ja sam uzeo Sonaxov flomaster, i ne preporucujem takve proizvode. Smatram da je bolje uzeti bocicu farbe sa cetkicom pa time zamazati, narocito za akrilnu farbu.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

A kakva je ona farba što si uzeo u Kovačici?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Lici.....u zavisnosti od ugla menja nijansu, tako da je nekad ok nijansa, a nekad malo odskace.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!



dejanz

Za one sa kameleon zelenom bojom motip sifra je 953584 na flasici od 12ml

Tchitcha

Ovaj flomaster sa teleshopa licno probao na audiju metalik bordo...to sve izgleda ovako:
Na karoseriji se vidi plitka ogrebotina (nako kao da je bele boje)
flomasterom predješ preko nje (jednim potezom)
Ogrebotina se vise uopste ne vidi
Kada se flomaster osusi posle 10 do 20 sekundi ogrebotina se ponovo vidi kao da nista nije ni radjeno

Ovaj postupak mozete ponoviti koliko god hocete puta :bonk:
Tchitcha

Raja


zac

Ako imate stari i osteceni lak na vasem automobilu,
a nemate novca za farbanje istog.
Pazarite nas novi proizvod "magicni flomaster".
Nasim novim proizvodom resice te sve vase probleme oko automobila, stana, vase kamp prikolice, i lifta u vasoj zgradi.
-Kako nas proizvod radi?

<<<Upustvo za koriscenje magocnog flomastera.>>>

-Obuci specijalnu zastitnu odecu HTZ,koja se dobija u pakovanju sa flomasterom-
-Skinuti poklopac sa vrha flomastera, i odloziti ga pored da vam ne smeta-
-Preci flomasterom preko ostecenja na boji (ogrebotine) neznim pokretima  ruke-
-Sacekati da se flomaster osusi-
-Posle ponovnog pojavljivanja ogrebotine postupak ponoviti-
-Postupak ponavljati u nedogled, u pravilnim vremenskim intervalima, preporuka proizvodjaca, na svakih 20 min.-


                                                                          Za nase naivne kupce, vas tele-shop  s`ljubavlju.

:Smiley:  :Smiley:  :Smiley:

John Reynolds

Da ne bih otvarao novu temu...

Postoji li uspešan način borbe protiv tačkica koje ostaju na limu od vrata tuđih automobila? Po našim garažama parking mesta su neprijatno uska i sad posle godinu i kusur dana imam razne bele i sive tačkice, jednu zelenkastu i jednu narandžastu... Ne vidim nigde da je lim oštećen, udare vratima u auto ili se samo naslone i ostave traga. Kako ukloniti makar tu boju, pa videti koliko je (ako je) farba ispod oštećena?

zac

Mislim da ce ti polir pasta zavrsiti posao.  :wave: