Znak

prethodna tema - sledeća tema

krle

Kupljen znak u Hit autu. Cena nepunih 2.000 dinara.

Lopovima treba par sekundi da ovaj znak skinu, a meni će trebati bar dva sata da ovo montiram  :banghead:





Razmišljam da znak zalepim i time lopovima otežam posao.


zac

Sad kad ga postavis, nali malo super lepka sa unutrasnje strane, i ako ga ponovo skine bi ce i njemu neupotrebljiv.

kiconix

Bojim se da ako ga zalepis, sledeci pput nadjes Logana bez branika  :doh:

Keka

Krle, daj neku fotku kako to cudo izgleda straga, pa da smisljamo nacin za fiksiranje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Nemoj da lepis nista. Bolje da drpe znak lako, nego da ti u znak protesta naprave dodatnu stetu na limariji  :agr:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Boka

http://www.polovniautomobili.com/oglas1216072/skoda_peugeot_dacia/
Ako moderatori smatraju neprimerenim neka izbrisu,  namera mi je pomoci clanovima sa istim problemom.

Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

zac

#22
Sa havarisanih vozila ili sa Novobeogradskih parkinga.  :ces:  Hm.

Daniel

Lapo-lapo......
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

gromovnik

Citat: zac poslato 03.10.2011. - 22:50
Sa havarisanih vozila ili sa Novobeogradskih parkinga.  :ces:  Hm.

Imaju ih na lageru, samo moraš dan ranije da naručiš :)

zac

Citat: gromovnik poslato 04.10.2011. - 00:24
Imaju ih na lageru, samo moraš dan ranije da naručiš :)

Cak mozes da biras i godiste znaka...  :laugh:

DrJekyll

Izgleda da je neko u petak naručio jedan "novi" znak za dačiju.....pošto su meni u subotu skinuli  :ranting: :ljut:
E sad treba naći taj novi :agr:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

saša61beograd

2008.god.je bila prava epidemija krađe znakova.Zato sam znak prelepio crnom samolepivom tapetom i još je tu.Čak su mi u servisu jednom na prijemu dok su gledali Logija nudili da kupim nov.Hvala, nije ukraden,samo tako izgleda.Pre par meseci skinem tapetu,misleći da su krađe prestale.Lepak koji se zadržao nisam skinuo,mrzelo me,i neću,jer znak izgleda odbijajuće i  neće ga valjda neko...
Inače,da znate,prednj i zadnji nisu isti!
Najgore od svega je što montaža prednjeg zahteva skidanje branika.Mislim da Kristi ima tutorijal.

Daniel

Citat: saša61beograd poslato 04.10.2011. - 09:44
Najgore od svega je što montaža prednjeg zahteva skidanje branika.Mislim da Kristi ima tutorijal.

Sva sreca, pa demontaza nije ista
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

DrJekyll

Ma ja ga neću ni montirati...kod mene uvek nešto mora da fali na kolima, a ako je to znak onda bolje da je samo on :)
Videću da napravim nešto crno da nakačim na masku da ne bude rupa.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...