Alarm za Daciu Sandero/Logan

prethodna tema - sledeća tema

hobbista

Od kada je aktuelno šaputanje na forumu  :zloca:

Kao i za sve ostalo, napiši ko-šta-gde i tvoj utisak/preporuku. Nećemo tražiti procenat  :cul:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Veterinar

Novi Sad, osamdesetak evra, šok senzor.   :ne:  Ne znam kako se kreću cene, ali momak mi je ugrađivao alarm u jedanaest sati uveče, jer ja nisam mogao tokom dana stići kod njega, zbog posla. Nije bilo greške prilikom montaže, nije bilo smetnji kasnije, nije bilo reklamacija, dernja se odlično.

Keka

Jel' to onaj sto je i meni ugradjivao?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

kiconix

@Keka.  Da.
Sto se telefona tice, Veterinar se ponovio sad nosi Motorolu sa cak dve kartice, sta ti je privatnik. :crazy:

Broj majstora za alarm.
063569255. Dusan,  Novi sad.

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Ayrton

Probaj da kontaktiraš i ovog, ako hoćeš.
Nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom, iza Doma Zdravlja. Dobrica 063-520120.
Ja sam kod njega ugradio alarm i koštao me je 110 eura.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Aleksabgd

Da li je neko gledao alarme koji se prodaju na kp i na kupindu. Cena im je oko 30 eura, imam elektricara koji bi ga ugradio vrlo povoljno pa me zanima da li ce zavrsavati posao/

Loganovac

Svaki će alarm završavati posao, taman u skladu sa kintom. Ženi sam u stojadina nekada ugradio neki takav, kineski, od tridesetak evra, pa sam ga posle višestrukih intervencija, besomučnog zavijanja na parkingu i prelemljavanja vodova na pločici na kraju sa zadovoljstvom šutnuo u kantu. Ipak vozimo ozbiljna kola, ili ugradite šta treba ili nemojte ništa. Da se ja pitam, ja bih ovuda proterao autobus :hihi:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleksabgd

Racunam da i ti alarmi koji se ugradjuju u servisima ne kostaju vide od 50ak  eura ako je konacna cena 100 e. Ako neko ima neku preporuku za neki pristojan alarm bez ugradnje molio bih da mi javi. Ugradio bih alarm samo zbog narkomana i ostalih njima slicnih zbog zvucnog efekta da ne bi na miru mogli da "rade". Za sve ostalo tu je kasko.  :ziveli:

saša61beograd

Ja sam pre tri godine ugradio neki SM 200.To je sve što znam,sigurno je Kinez,ali radi besprekorno!Sa ugradnjom je bio 60 evra,nažalost,firma gde sam ga ugradio više ne radi.

Dadokg

Moze li mi neko od kolega sa foruma preporuciti majstora i alarm? Mogu majstori iz Kragujevca ili iz Nisa, svejedno mi je.

mladja73

#163
Citat: Ayrton poslato 12.06.2014. - 12:32
Nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom, iza Doma Zdravlja. Dobrica 063-520120.
Ja sam kod njega ugradio alarm i koštao me je 110 eura.

Odlucio sam se za Ayrtonovu preporuku. Relativno su mi blizu i odlucio sam se za njih.
Cena 100 eura. Klasika: sok senzor, dioda, senzor za haubu, dva daljinca. Brzo i korektno. Svaka preporuka.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

david

#164
Jel netko razmisljao, kakva je procedura ako npr crkne baterija u daljincu ili izgubis kljuc. Postoji opcija da mehanicki otvoris kola i udjes u njih sa drugim kljucem ili daljincem bez baterija. Alarm naravno svira. Kako ga ugasiti.
Jel postoji neka opcija sa kljucem tipa 5 puta das kontakt i slicno? Tako sam imao na starom Yugicu.
Sad probao. Usao u kola, alarm svira, gurnuo kljuc i okrenuo i on se ugasio.