Logan dci

prethodna tema - sledeća tema

samsung

Pošto sam prodao logan 1,6 mpi a nisam našao odgovarajući sandero kupio sam logan dci 2006.g sa 106.000km . Za ovih 5-6 dana kod mene mogu reći da sam poprilično zadovoljan... :ziveli:






pozdrav iz St.Pazove

Raja

Profo, ovo jako dobro izgleda, kao nov. U zdravlju da ga se navozaš.  :ziveli:

bugi

Odličnno izgleda, nek je sa srećom :ziveli:

nik

Ma koji će ti auto bez zadnjeg dela.  :hihi:
Logan rulez.

Srećan ti bio. Nije što je Logan, ali baš lepo izgleda.

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Vladek

Dobro izgleda i ima malo km s obzirom na godište. Sretno!
Wartburg 353 (1987) 2000. - 2003., Daihatsu Charade (1990) 2001. - 2010., Renault Thalia (2003) 2010. - 2019., Dacia Logan MCV (2019)...

vujanovgoran

Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Veterinar

Lep auto. Neka te lepo i služi.  :ziveli:

dekiv68

Odlično izgleda dizelaš. Nek je sa srećom  :ziveli:.
Koje godište je bio prethodni benzinac, koliko je prešao i šta si uradio sa njim?

Aleks

Čestitam, neka te lepo služi!  :ziveli:

MitarMrgulic

Ovako na prvu, auto je u ekstra stanju za vozilo staro 14 godina, a nije ni puno prešao...

Koliko je koštao, ako nije tajna :)

samsung

#11
Isto su godište 2006. i prethodni mpi i ovaj dci....mpi laureat pack  je extra služio i prodat je sa 150.000km za 2000e. Hteo sam sandero da uzmem ali nisam našao i naleteo je ovaj dci laureat pack sa 106.000km za isto 2000e.

Inače logan dci ambiance koji sam nov kupio 2006. je još uvek kod mene....za ovih 180.000km koliko je napravio ništa osim redovnih servisa nisam radio.
pozdrav iz St.Pazove

MitarMrgulic

Pa ti si zapravo zamjenio benzinca za diesela istog godišta, sa manje kilometara :)

Svaka čast, super si prošao finansijski, to samo potvrđuje, da dobrih vozila ima, samo ih treba vrebati i čekati.