Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!



ppejic

Svaki ciga svoga konja hvali.

http://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/88478/tyre-reviews-best-tyres-2014-2015

Na osnovu Kekinog linka sa ADAC i ovog engleskog, odluka je pala na GoodYear EfficientGrip Performance.





____________________________________________________________________________________________________
Pozdrav od Peje!

mali.alen

Trebam preporuku za ljetne gume za sandero (185/65/15). nesto ne preskupo a opet da nije tak strašno loše. Kakve su sava perfecta?

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


urkepz

Trebam da kupim do kraja meseca gume koje su bolje.
ima ih kod win-win-a
da ne saljem linkove samo su oznake :hm:

SAVA 185/65R15 88H INTENSA HP

Dunlop 195/65R15 91H SPT BLURESPONSE

johnnypa

Kakva su vam iskustva sa letnjim gumama 185/70 R14? Posto za Logana nema skoro nigde da se kupe gume u fabrickoj velicini 165/80 R14...Interesuje me neka sto jeftinija varijanta, na sajtu kemoimpexa ima dosta ponuda do 5000 (Debica, Fulda, Lassa, Mentor, Sava) pa me interesuje sta bi ste mi vi preporucili...? :D

Raja

Nema potrebe da ti iko bilo šta preporučuje, samo pročitaj temu od početka i imaćeš neku sliku. A sve se svodi na onu: Koliko para, toliko muzike.

Keka

Citat: urkepz poslato 20.03.2015. - 16:20
Trebam da kupim do kraja meseca gume koje su bolje.

Kemoimpex je povoljniji od WinWin-a, od navedenih Dunlop je mnoooogo bolji od Save, mozes da razmislis i o Hankook K425.


Citat: johnnypa poslato 20.03.2015. - 17:42
(Debica, Fulda, Lassa, Mentor, Sava)

Mentor (ex Trayal) preskoci, cak i ako ih daju za DZ, od ostalih u navedenoj dimenziji sa cenom ispod 5000 ne valja ni jedna. Valja Fulda Ecocontrol, ali je ona paprenih 6300 za tu dimenziju. Razmisli da predjes na R15-veci izbor guma, a nize cene.

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix


jasho

Za Lassu se ne bih složio  :kava:

urkepz

Dunlop SP Sport 195/65R15 91H TL FASTRESPONSE

ili

Dunlop 195/65R15 BLURESPONSE 91H

:hm:
Jos ovaj odgovor cekam ,pa da uzimam.
Hvala unapred

Keka

Tesko pitanje. Fastresponse je model od pre nekoliko godina, Blueresponse je novija.

Medjutim, po podacima sa Dunlop sajta, Fastresponse je bolja u performansama.

Cenim da je najbolje da odes u prodavnicu, obavezno pogledas DOT i EU etiketu za konkretnu dimenziju, pa da onda odlucis na licu mesta.

http://www.dunlop.eu/dunlop_se/tires/passenger/sport-bluresponse/?from=browse
http://www.dunlop.eu/dunlop_se/tires/passenger/sp-fastresponse/?from=browse
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


samsung

Jesenas kupio 2 nove mentor 350 gume,vozio ih 3-4000km i sad u martu nekih 2000km.....sta znam mozda su jos nove ali nikakvih primedbi nemam na njih...deluju mi drugacije nek trayal onako na oko odlivak je odlican a guma nedeluje tako plasticno.
pozdrav iz St.Pazove

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!