Lakiranje plastičnih dijelova

prethodna tema - sledeća tema

Jelenko

Hvala i tebi i njemu.:respect::hall: sve je sad jasno.kad se nakanim to raditi (farbati)obavezno slikam...

scepo

ppejic da nema i neki lakši način za skidanje kvaka  :conf:

Keka

Pitanje za one koji su farbali rucice za otvaranje vrata: kako se skida sama rucica sa kucista?

Uzeo sam prajmer, prstenove oko ventilacije presao prajmerom pa posle prvim slojem sive, ali mi se ne svidja ni malo kako je ispalo, boja nije na nekim mestima uhvatila na plastiku  :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!



Keka

#19
 :hall:
Ovi filmici su odlicni, sve sam uspeo da rasklopim bez muke.

Posao je gotov, ne izgleda lose, ali nisam bas zadovoljan kako je ispalo. Izgleda treba jos da vezbam farbanje  :cool:




Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


stalker

Dobro napravljen posao  :aplause:, ne znam šta ti se ne sviđa.  :conf:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Keka

Predebeli slojevi farbe, malo narandzine kore, malo slivanja.....  :c:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Jelenko

#22
@Keka-Ovo je odlicno,ni ja ne vidim sta ti se tu ne svidja,cini mi se da nisu iste boje krugovi od ventilacije i ova plastika oko radija pa moj bi ti bio predlog ako ti je ostalo farbe da i to obojis u isto,ljepse je  :too:,ili sam ja malo popio pa mi se cini razlicito   :Smiley: :crazy:


krle

Citat: Keka poslato 27.03.2010. - 16:08
 Izgleda treba jos da vezbam farbanje  :cool:


:to:


Kada dođem u NS daću ti da "vežbaš" na mojim kolima.

Keka

#24
Nije bas ista nijansa, a i slikano je sa mob....jedno je sigurno: necu dirati plastiku oko radia  :Smiley:

@ krle: sto da ne, ali onda smem da pijem spricer tek kad zavrsim posao  :ziveli:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


scepo

 keka mene ovo izgleda skroz OK  :to:, evo se i ja više nakanih da ofarbam kvake , kupio sam sprej i bezbojni lak , sad čekam lijepi dan pa skidam kvake . Kad odradim izbacit ću slike  ....

DarioGTI

prvi put je najteze....

idealno bi bilo kada bi se farbalo kompresorom....  :ziveli:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

ppejic

Danas u farbari prodavac kaze da imaju sprej-farbu za plastiku koja se nanosi direktno na plastiku bez potrebe za prajmerom

Peja

stalker

Moguće, tehnologija nesmiljeno gazi naprijed pa nije neobično da su napravili i takav lak. :aplause:

Iako nije nikakav problem ni nanošenje primera prije lakiranja.

Čekamo slike kako će to napraviti scepo.  :too:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

scepo

#29
Evo više ofarbah kvake  :to: , zahvaljujući snimku koji je postavio krle kvake sam skinuo lagano  :aplause: . Evo i slike , nije loše ispalo , zadovoljan sam  :wave: