Dacia - dugi rokovi isporuke

prethodna tema - sledeća tema

sandero1.4mpi

#45
Cestitam


Edited by Keka

neskafa

Citat: neskafa poslato 30.04.2009. - 11:34
Prekjuce sam bio u salonu da narucim Sandero. Rok isporuke: prva nedelja septembra  :banghead:
Nisam mogao da poverujem pa sam pozvao jos 10 dilera, isti je rezultat. Niko nema na lageru Sandero (benzinac)

P.S. a meni treba auto za max 20 dana

Epilog: Clio    :lazy:  (ipak je familija)

david

Mnogo se ceka, ja sam u julu zagovorio i dogovor je bio krajem oktobra a sad je pomereno za pocetak novembra, smorio sam se...  :hm:   :palica:   :rtfm:   :dance:

VeDuS

Uf  :doh:!! Pa ja sam onda extra super prosao.Cekao sam (samo)devet dana :cul: :cul:
Ali budite strpljivi jer.... stvarno vredi.Zaboravicete brzo.Potraznja je velika izgleda i na drugim trzistima.Sve mi se cini da polako dolazi i drugima iz :asshole: u glavu.Verujem da nije lako ali ... sve je to u krajnjoj liniji dobro i za sadasnje i buduce vlasnike.Stvara se polako "brend" i verovatno ce i podrska biti bolja.
Uostalom zasto iako su mnogo kraci rokovi isporuke za neke automobile slicne cene ili klase nema takve potraznje iako imaju i manju dnevnu/mesecnu proizvodnju od DACIA-e.Razmislite! :too:

david

Dobro si prosao, zapadno trziste je uvezlo velik broj vozila tako da su cekanja neminovna a kad sam cekao ovoliko izdrati cu jos 10 dana duze, problem je bio kakao sam vec naveo kad sam kaparisao nisam znao da ili ne alu felne i javim mu sutra da hocu i nema kao problema kad pocetkom avgusta javljaju da nemogu i naruce novo vozilo za mene tako da je ovo prvo stiglo krajem septembra ili pocetkom oktobra i prvi tko je naleteo taj ga je uzeo i imao srece i ja da sam tada bio ja bih ga uzeo da nisam pre bio u salonu...

NikolaNis

Ja sam juče zvao salon u Jagodini i raspitivao se oko kupovine i dobio informaciju da se čeka 2-3 meseca na auto, znači i dalje je ista situacija.

Dragan.vi

Ljudi, isplati se cekati,strpite se, videcete!

NikolaNis

Ja ću čekati bez problema, voleo bih da mogu da dobijem kola isti dan kada uplatim novac ali nije problem i ovako, sve ću zabooraviti kada prvi put sednem za volan  :lux: :woo-hoo: :zurka: :dance: :driver:

Veterinar

Moj kum je cekao na Volvo S60 preko tri meseca. Dacia ne moze da napravi koliko se trazi...

hemicar

Nisam bas najgori primer ali sam jako iznerviran.

Diler mi je nasao vozilo koje je stiglo u Srbiju za nepun mesec. To je OK. Svaka cat mome dileru  :lux:

Onda sam platio auto i cekao skoro 3 nedelje da neko u nekom Renou zavrsi neke papire. Ja sa iskerno receno popiz....!

Cak sam bio i u Renou. Mogu reci da im je kacelarija lepa, puna usminkanih menadzera koji se ubijaju od feacebook-a na super skupim racunarima, a moje papire ko j...

Veterinar

Ako je auto tu i ti si ga platio -  :conf:.

david

Ja sam cekao 100 dana i docekao i isplati se cekati

Vihor

cestitamo, uzdravlje da se vozis, ti i tvoja porodica   :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

david


neskafa

Da ne pokrecem novu temu sa istom tematikom:

Sta se promenilo za godinu dana?
Koliko se sada ceka za isporuku?
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.