Logan MCV

prethodna tema - sledeća tema

zzechner_sk

Stigao jučer u garažu AK Cindrić. Sad redom: papirologija s lizing kućom, itd...
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Sa srećom!  :ziveli:

Izabrao si pravu boju  :aplause:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jovan

Crvena na radost! Lepo da te služi :to:

goxy


Aleks


vujanovgoran

Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Veterinar

Divan! Koji motor će da ga pokreće?

Jelenko


zzechner_sk

Citat: Veterinar poslato 24.05.2016. - 11:04
Divan! Koji motor će da ga pokreće?

Prvo hvala svima na lijepim i dobrim željama i na podršci u vezi izbora boje!  :friends:

"Obećajem" da ću biti dosadan svaki put kad uhvatim vremena da napišem nešto o
dojmovima i uvjetima u eksploataciji. No do tada bih se mogao načekati iako već drugi dan
telefonski jurim gospođu u salonu da vidim kojim redom će se što rješavati - još nisam
uplatio ni pare akontacije, niti kod narudžbe...čini mi se da im popratna dokumentacija
kasni i po nedjelju dana, jer dosta dugo viđam gradom vozila s probnim tablama...
Teoretski - sad bez gubitka mogu reći - hvala neću, predomislio sam se, no naravno da
mi to nije niti na kraj pameti.

Fin. konstrukcija je lizing uz 35% učešća, ostalo oko 190 EUR rata i tako 60 mjeseci.
Ni ugovor mi još nisu pripremili, jer čekaju neki datum da obračunaju trošarinu ?   :banghead:

Vozilo kupujem na svoju firmu i koristit ću ga samo ja kao vlasnik i jedini zaposleni,
pa sam prilično objesno  :ne: naručivao s popisa dodatne opreme,
gotovo sve osim stražnjih elektropodizača, kuke i (poprečnih) krovnih nosača.
U januarskoj akciji kad sam ga naručio, još je komplet zimskih guma i kasko
za prvu godinu gratis, te produljeno jamstvo na 7 godina i 100 000 km.
Pošto ću zdravlja Bože, tih 100 000 km potrošiti za 3-4 godine tražio sam sam
5 god i 150 000 km, no to ne znaju kako i tko odobrava  :conf:


E da, motor je 1,5 dakle dizel - onaj 66 kW.
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

zzechner_sk

Nastavak s teme "Logan MCV napokon isporučen" jer forum ne dozvoljava više od 10 slika po postu niti odgovor na vlastiti post...
Još za pozdrav i dvije slike u dobrom društvu!

Lp, ZZ
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

Sale Stepojevac