BMW E46 320Ci by DarioGTI

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Dario  :c:, izvini, prejeo sam se pastrmke i Natur šnicle na izvoru Miljacke (Pale), pa mi mozak skoro da i ne radi... :ziveli:
Onda cijela priča ima smisla  :ziveli:.
Sam svoj gazda - vazda.

vujanovgoran

Hvala, sada je jasno. Cena?
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Raja

Ja ću da ti kažem 2600. Toliko je platio i moj komšija.

Dario izvini, dugujem komentar al' još ne mogu da priđem sebi. Pretpostavljam da znaš šta radiš. Auto je k'o bombona. BMV je moja tiha patnja.

hobbista

Lep na oko, a nadam se da će te dobro služiti  :ziveli:

Bode mi oči oprema i kilometraža - nešto mi se tu ne slaže u glavi :ne:
U poslednje vreme dolaze neki automobili iz DE u polu-raspadnutom stanju. Ovde se osposobe i vraćaju gore naprodaju  :huh:
Koliko god to meni nemalo smisla, kažu ljudi da je veća zarada tako  :fiju:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Aleks

Bilo je samo pitanje vremena!  :jea:

Cestitam jos jednom, i srecno!  :ziveli:

DarioGTI

Počinjete mi buditi zub sumnje, a baš sam ga temeljno pregledao i dao provjeriti, i provozao i osluškivao, i odozdo zagledao, i vadio sve iz gepeka, i gledao šarafe od prednjih krila... :palica: :badmood:  :Smiley: Šala mala, sve je u redu, i ja sam prvo zastao kada sam vidio kilometre, ali vjerujte mi - u Njemačkoj ima očuvanih auta sa jako malo kilometara, samo treba biti jako strpljiv, i onda kada se nađe nešto zanimljivo treba biti jako brz, jer ono što stvarno valja - vrlo brzo se i proda.


@hobbista - svega danas ima. Ovo što si naveo mi djelomično ima logike - dovesti krš iz DE u npr Srbiju/Hr/BiH i srediti da to opet bude na oko funkcionalno i prodati, ali nelogično je da se to opet vozi u DE. Netko može primjerice natovariti 10 auta na šleper i onda je to već fina zarada tom metodom. Ali zašto bi onda te aute prodavali u DE kada ih se u Srb/Hr/BiH može prodati za barem 30% više novaca? Ja sam tamo pred dva mjeseca gledao cijene ovakvih modela u HR, to su sve auti sa cca 200.000km, slična oprema plus ksenon i PDC, motori obično 2.5 ili 3.0, i koštaju oko 13-15.000eura i već po slikama se vidi da to više nije uredno stanje ili je nešto "sređivano".


Sve u svemu, ako na ovome mome i jesu vraćeni kilometri, pa čak i ako jeste bio u nekom raspadnom stanju pa sklepan nanovo - ja skidam kapu onome ko ga je doveo u ovo stanje u kakvom jeste, i mehanički i po pitanju stanja interijera i laka. A i nevjerujem baš da se u takvim slučajevima koriste dijelovi koji na sebi imaju pečat Bmw-a. Isto tako moram i ovo reći - koliko god bilo tko od nas zagledao neki auto, dakle polovnjaka, kod kupnje - uvijek će se kasnije naći nešto novo što se nije vidjelo prilikom kupnje. Zato to i jesu polovnjaci. U Njemačkoj su auti povoljniji jer ih jednostavno ima jako puno (zakon ponude i potražnje) pa im tako i cijena pada ili stagnira, a razliku u stanju auta u Njemačkoj ili nekoj zemlji Balkana niti ne moram spominjati. Na kraju ko što rekoh - svega danas ima.


Hvala aleks i čika Rajo!

Ps - sve koje zanima cijena auta mogu slobodno pitati na PM...
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Loganovac

Dario, ne obraćaj pažnju šta zli jezici ( :lol1: ) govore, da se ti nama u zdravlju i sreći lepo navozaš pa još bolji da kupiš!  :aplause:  :ziveli:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

#22
Oduvek sam smatrao tu trojku jednim od najlepših automobila (pa čak i prethodni model), a u ovoj boji fantastično izgleda. Ne sumnjam da je Dario dobro procenio, a garantni rok dat od strane dilera svakako pruža dodatnu sigurnost. Mala kilometraža me ne čudi, dešava se. Pre deset godina smo imali situaciju čukanja sa 25 godina starim golfom koji je imao (lupam) tridesetak hiljada kilometara na satu. Čovek se baš bio najedio, kaže: "Uvek vozim Bubu, a Golfa samo na more, i sad ovo da se desi..."  U Vukovaru imamo poznanika koji ima Škodu Feliciju, prešla je dvadesetak hiljada, čovek svake godine radi servis i registruje je. Ista situacija je na Karaburmi, deka kupio Logana kad i ja, a prešao do sada dvadesetak hiljada km. Treba tražiti, ali i biti spreman da se da malo više novaca za polovnjaka, jer on (naravno) ne može koštati koliko koštaju modeli istog godišta u nekom drugačijem stanju.
  Dario, neka je sa srećom, uživaj u vožnji! Mi u fotografijama uživamo, tako da mogu mislit' kako je tebi.  :wave:

miki-bgd

Mnogo lepo izgleda!  :aplause: Da se navozas sa uzivanjem!  :ziveli: :ziveli:

Ljota

Ne kvari sebi uzitak i zadovoljstvo! :write: Svaka cast na izboru, auto je fantazija, vozi i uzivaj ! :iroc: I kupovina novog automobila je lutrija i ne treba se opterecivati posle kupovine sa glupostima: sta ako je ovo, sta ako je ono....... :wave:

Daniel

https://youtu.be/rW4fYmhuDQI  :Smiley:
Ostaje cena i slike enterijera.

Samo gas Dario. :too:

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

trajce


Sir Oliver

Što reče čika Raja... BMW je tiha patnja (a kako vidim, i ostaće).
Puno sreće, stvarno je kao lutka.  :ziveli:
I drink to make other people more interesting.