forumaske nalepnice

prethodna tema - sledeća tema

freedole

Pozdrav. Samo da javim da sam zainteresovan za kupovinu naljepnice.

Moram spomenuti da nije bas pohvalno u nekim dijelovima BiH imati natpis "Srbija" na autu pa ako bude naljepnica bez "Srbija" više bi mi takva odgovarala.

Mislim da sa naljepnicom imam mnogo veću šansu da popijem pivo sa nekim od članova foruma   :ziveli:

Veterinar

Nalepnica Dacia foruma Srbija ima na sebi reč "Srbija", jer je reč "Srbija" deo naziva foruma čiji naziv nalepnica nosi. (Sunce žareno, da mi neko da tri minuta da naučim ovu "definiciju" nalepnice napamet, ne bih uspeo u tome.) Nalepnice se u vožnji jako teško opažaju, a mnogi od nas imaju okvire za tablice sa nazivom foruma, pa se prepoznajemo na ulicama. Sansa za pijenje piva je velika, nalepnice nisu neophodne, a šanse su najveće ako se vidimo na nekom od okupljanja.  :wave:

freedole

Bas sem se lijepo nasmijao. Moj kolega i ja vec glatko izgovaramo definiciju. Izgovorimo je povremeno onako bezveze.

Da, naravno da je tako. Izvinjavam se za pametovanje, ali u nekim dijelovima BiH moram da skidam amblem partizana sa retrovizora pa zato to i spominjem.

Jelenko

Ja ne skidam ni naljepnicu ni okvire tablica,bio u centru Sarajeva i niko nije ni pogledao.Ovi iz osiguranja htjeli da stave svoj okvir sreca pa sam vidjeo reko nediraj to ni za zivu glavu  :gun: recu vas cika Raji :hihi1: ...