forumaske nalepnice

prethodna tema - sledeća tema

scepo

#15
Izvinjavam se ako je  :offtopic: pošto mene intresuju naljepnice za stepway . Da li ih je neko uzimao , kako izgledaju moze li  :foto: i koja je cijena u Bgd pošto ih ovi iz Pg ne uvoze   :palica:

Ako smeta post ovdje , neka ga admin premjesti  :to:

EDIT:Ukrasne naljepnice na zadnji bočni dio karoserije Stepwaya, a već valjda ima 6 dostupnih motiva  :hm: .

snob

Možda ne bi bilo loše da je manja, diskretnija i da se lepi iznutra, na staklo. Tipa, kao one crnogorske ekološke...
Napr., ona Loganovčeva, s'početka je sasvim dobra :aplause:, sa, recimo, umesto plave pozadine da bude providna. Da logo i url ,,lebde". Srednju, plavu sa SRB zastave bih stavio tamniju... Glasam za 3x3cm.

Ideja sa SRB + url je dobra, ali šta će naše kolege oni koje nisu iz SRB, pa onda, takođe, pitanje boje slova u odnosu na boju auta, itd, itd.

Deda

crna slova sa providnom pdlogom za staklo, zadnje, da se lepi iznutra


WWW.DACIAFORUM.IN.RS                          WWW.DACIAFORUM.IN.RS                    WWW.DACIAFORUM.IN.RS                WWW.DACIAFORUM.IN.RS
     DOBRODOSLI !                                          DOBRODOSLI !                                      DOBRODOSLI !                               DOBRODOSLI !

Vihor

Dao nalog za 100 kom,

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Donosiš znači u Niš na okupljanje  :lux: Ulećemo s kintom!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

Naravno, vidimo se u Nis!   :friends:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Jelenko

A sta cemo mi za naljepnice koji nismo sa vama na okupljanju  :ljut: :ranting:,nas ste zaboravili.. :gun:, :place:

Vihor

organizovacemo se vec nekako
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

#23
Nećemo, nalepnicama ćemo označiti samo vozila članova koji se pojavljuju na okupljanjima  :njanja:
Pa nikome nije zabranjeno da odštampa nalepnice, nemojte da čekate sve na gotovo... Peja je prošli put prijatno iznenadio sa privescima, Vihor sada sa nalepnicama, za svaku pohvalu.
Malo šale nije na odmet. Smatram da je opravdan nedolazak svih koji su od mesta okupljanja udaljeni više od 300km...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Jelenko

E,ako je tako preticu redovno forum,pa kad bude sledece okupljanje eto i mene,Beograd je malo zeznut za snalazenje ali Novi Sad znam prilicno dobro,a Nis je meni preko 400 km,mislim da je tako....a sakrite mi jednu naljepnicu :c:,za sledeci susret,mozda i ja donesem lijepe pokloncice..... :friends: :too:

Raja

Pošto imaš jako, jako, sličan auto kao što je i moj, poslaću ti moju nalepnicu poštom. Vidim da ti je baš krivo što ne možeš da dođeš i družiš se sa nama. A ja se nadam da ću se očešati
bar za dve nalepnice.

Jelenko

#26
@Raja-Vjeruj mi da mi je krivo sto ne mogu doci,prije svega volio bih da mogu sve vas upoznati uzivo,i druziti se sa vama,volim okupljanja,a za naljepnice..... :ne:,ne znam hoce li ti dati 2,natjeraj ih, :c:.Kad se upoznamo ti posebno imas pice od mene....

@loganovac-Meni nije problem ostampati i nalijepiti ali nije to to......zato.....HOCU NALJEPNICU. :ljut: :ljut: :ljut:

wvojin

Eventualno, ako je ostala jos koja nalepnica, sa zadovoljstvom bih je stavio na kola...  :c:
Ali necu pretiti kao JELENKOP6   :crazy:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Loganovac

Ako ti se ne čeka 13.6. i sledeće okupljanje, pošalji mi adresu (i 100EUR  :Smiley:) na PP. Imam nekoliko komada.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mladja73

#29


Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.