forumaske nalepnice

prethodna tema - sledeća tema

mladen895

Bilo bi dobro da napravimo nalepnice za kola sa oznakom foruma da bi se ukljucili i oni koji ne znaju da ovo postoji.Ako neko ima ideju gde i kako to moze da se uradi moze da da predlog pa da se organizujemo da izlepimo po kolima.To ne bi trebalo da bude skupo a imalo bi dobar efekat.
Kad se mora,sve  je tesko.

Loganovac

#1
Dobra ideja.  :to:

1. Ne košta mnogo, garant
2. Definisati tačan izgled, veličinu, oblik
3. Definisati količinu
4. Raspitati se gde i po kojoj ceni može da se uradi

Pitanje, da li iskoristiti logo foruma. Ako ćemo tako, mislim da bi trebalo negde dodati web adresu foruma, nema smisla bez toga. Možda bi nalepnica mogla da bude oblika elipse sa ovim našim krugom u sredini a okolo da se ispiše adresa... I mislim da bi 100 komada bilo puna kapa. Mogli bismo da ih podelimo malo i po servisima...

Pokušaću ovih dana da dobijem neke informacije, ima i u provinciji grafičara...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mladen895

Mozda ne bi bilo lose da se na logo ispred doda www  a iza in.rs i to je to posto je logo lepo uradjen.Uostalom bitno je da se pokrene akcija pa sad ne bih da se mesam u dizajn i ostalo.Dovoljno je za pocetak ,kao sto kazes,100 komada da se uradi do okupljanja da ih podelimo i podelimo troskove. Ja cu da uzmem bar 20 i to cu da izlepim kolegama po kolima,a njima ako se ne svidjaju neka gule sa farbe ili stakla.Ako ja mogu nesto da pripomognem tu sam,a nadam se da nas ima jos.
Kad se mora,sve  je tesko.

Loganovac

Jel bi moglo nešto ovako, možda da se još malo poradi na slovima u adresi?

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

david

Sasvim pristojan logo i dobra ideja... :dobro:  :aplause:

mladen895

Super je,a ako bi nalepnica ostala okrugla pre slova D se stavi WWW  a posle FORUM se doda  in.rs. Uostalom graficari imaju vec neke sablone a onaj ko se bude dogovarao sa njima samo treba da im napomene da ce toga verovatno jos trebati zbog cene a i da ne bacaju sablon ili mustru.Treba samo da vidimo da li su bolje nalepnice za staklo iznutra ili obicne za spolja.Verovatno su ove druge  povoljnije i prakticnije.
Kad se mora,sve  je tesko.

Vihor

Ipka mislim da web adresa treba da bude veca, ipak, trebalo bi da se vidi iz drugih auta, a pogledajmo novi zakon o saobracaju, pominju se i nalepnice!  :rtfm:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

mladen895

Sasvim je dovoljno da to bude 10 puta 10 cm ili ako je okrugla 10 cm u precniku,jos ako je pozadina providna kome bi to smetalo?Slikacu vam jednu Ladu Njivu pa cete da vidite sta se uklapa.Covek je na auto stavio fenjer ,sito za brasno ,rogove od muflona...i vozi...
Kad se mora,sve  je tesko.

LeNgenda

http://lada-klub.com/viewtopic.php?t=1485

Zbog njega je tema i zapoceta... :Smiley:

Inace, jedan od mojih omiljenih foruma, a i oni su dosta petljali oko nalepnica, sa manje ili vise uspeha, ali majice su bile super, tema o majicama, mislim da ce koristiti.

http://lada-klub.com/viewtopic.php?t=2791

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

sandero1.4mpi

Ja mislim da je sasvim pristojno,diskretno i prepoznatljivo.

Deki

Fenomenalno.

Bilo bi dobro kada bi do Kovačice, za početak, mogla da se uradi bar jedna serija.
:jea:      :too:
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

Veterinar

#11
Poslao sam mail sa izgledom nalepnice zenici koja nam pravi reklame, vizitke, kalendare i sve ostalo za ambulantu. Cekam odgovor, posto ne znam da li se bave i tom vrstom stampe. Ako bude pozitivan odgovor, pisacu o tome (i o cenama), a vi vidite kakvo je stanje kod vas...
:(, ja takvu necu smeti zalepiti na svoj auto zato sto neretko imam u inostranstvu problem i zbog tablica, zbog nalepnice SRB, pa i to skidam, sakrivam,... ne pitajte. Ako budem mogao, napravicu sebi neku www.daciaforum.in.rs, u vodoravnom stanju, sa malim logoom ili nesto slicno.

mladen895

#12
Ma da,moze i horizontalna samo sa nazivom foruma.Za pocetak bilo sta,samo da se mrdnemo.Bitno je da nisu skupe da mozemo da ih delimo za dz.Ako je jedna 100 kinti onda to nije to.A sto sklanjas nalepnicu,tek onda ces da platis kaznu.Ja sam hrvatske  pandure i carinike bacao u nesvest kad se pojavim u kamionu sa slovenackim tablicama a ja hrvatski pasos a u njemu beogradska adresa.  :baeh: :crazy: :njanja: A moze da se uradi nalepnica SRB i u dnu naziv foruma.
Kad se mora,sve  je tesko.

Veterinar

#13
Nalepnicu SRB ne skidam, nateram auto uz zid, zbunje i sl. u rikverc kad se parkiram, a tablice skidam, takodje na parkingu. Imao sam par jurnjava sa tamosnjim huliganima, pa sva nasa obelezja pokusavam da minimalizujem kako znam i umem. Zapravo, tablice ne skidam, imam svoju foru, pokazacu u Kovacici. Sa svaku sam varijantu, sto se tice naziva foruma.

Ovo je odgovor koji sam upravo dobio - "Bavimo se naravno ali cenu ne mogu tacno da preciziram jer se to naplacuje 25e po kvadratnom metru ili 120 din. po tabaku prosirenog A 3 pa koliko ih stane."
Ne znam kako to zvuci.

VeDuS

I ja sam za ideju i ako mogu malo da "pametujem".....natpis DACIA bih stavio simetricno u odnosu na SRBIJA jer su to dve da tako kazem najvaznije stvari (uf!) a i boje za natpise bih uskladio kao i podlogu da ima raspored drzavne zastave.Izmedju ovog bi sa svake strane stavio natpis Forum nesto manjeg fonta.
Eto, ako nisam preterao.... Mislio sam da simbol mora da ima jasno obelezje marke i drzave koju ovaj "skup" podrzava...
Ima li neko informaciju kako je to kod drugih fun klubova ?