Vozilice

prethodna tema - sledeća tema

skydriver

Najpre bivši auto koji ima veze sa ovim forumom: logan 1.5dci, kupljen nov 2006 u najvišem paketu opreme, zatamljenja stakla, vožen do 2009-te kada ga uzima moj burezer koji ga i danas vozi. Do sada je prešao svega 95.000km.


Zatim sadašnja vozila: dačijin u neku ruku brat scenic II 2.0 16v, 2004, Lux Privilege paket opreme. Prešao 234.000km, kupljen u januaru 2015. Ugradio sam mu plin, zatamnio stakla, nadogradio muziku, veliki i mali servis, cree sijalice napred, dnevna svetla, led osvetljenje u kabini, bele sijalice migavaca koje svetle žuto, parking senzori. Toliko do danas:



Mazda 6, 2006 2.0CD, osnovno 122KS, načipovan na 169KS. Ogromne modifikacije su napravljene na autu: fabrički spojler, ksenon svetla, prstenovi u faru, cree-led osvetljenje, mazda logo, rikverc kamera, TFT monitori, nadogradnja muzike, alu felne, led svetla za maglu sa folow me funkcijom, Parrot 9100, zatamljenja stakla, karbon krov, itd.





Loganovac

Svaka čast na predstavljanju!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

skydriver

Hvala! :to: Moj burazer se ništa ne razume u kola i za svaku sitnucu zove mene, pa ću videti da nadalje prenosim utiske o autu. Znam samo da je prezadovoljan autom, to mu je najbolji auto koji je imao do sada. Samo servisi i po malo goriva. :) Dok sam ga ja vozio, nikad nije prelazio 6l. Odličan motor, čak ga i tast ima u cliu 2003 koga sam mu našao ove godine. :nami:

Veterinar

Bravo! Svaki automobil je lep na svoj način. Logana najviše volim, ali mazda je "boli glava" lepa.  :aplause:

skydriver

Hvala! Danas i sutra idem poslom u Kikindu. Prvi put je trebalo da uzmem rentacar, inače idem svojim kolima. Pozovem ja ozbiljnu firmu i dobijem najpovoljniju ponudu za logana 1.4, go kao jugo. Nema ništa, čak ni servo volan i podizače prozora. Poprilično zapušten, ali ide i lepo radi.


Uzmem ja njega juče popodne jer firma zbog slave radi skraćeno do 15h, a meni treba za put od narednog dana rano ujutro. Slučajno tako u toku vožnje provalim   :ha: Hteli da mi daju onda punta u zamenu, ali na papire od logana jer firma ne radi, a ja dovezao auto u garažu. Odustanem ja od cele kombinacije i tako ponovo mojim kolima. :-)1 Danas me u agenciji čekala koverta sa parama. :ziveli: