podesavanje sedista vozaca

prethodna tema - sledeća tema

kiconix


krle


sandero1.4mpi

#32
I kod mene na rucicama imaju ti poklopcici (suvozacki je razmrdan jer svako uz zapinjanje noktom pita "sta je ovo ovde" da odlepis i sad mrsa)
ja sam mislio iz prva da su neka rezervna varijanta za podizace,ali mi je palo na pamet zasto bi stavili tu kad ima onolika dva dugmeta napred mada ko zna.
Ipak je pobedila teorija da su ispod srafovi nisam proveravao ali se slazem.
A ako su srafovi onda su jako lose maskirani ,a kao prvo pozicionirani. :bullshit:



Inace hteo bih da pitam,da li se moze naknadno ugraditi stelovanje visine sedista (vozackog) ili se menja celo sedisto.Malo mi je visoko i pocela kicma da me boli ,a i vrat pri duzoj voznji,jedino ako nema nikoga pozadi pa mogu da spustim naslon,ali nije fora,
(moram da pozovem servise da pitam sta oni kazu)   ,a pre toga sam hteo da se prvo konsultujem sa vama.Da li imate neke ideje ili informacije o tome,ali bez ikakvih budzenja samostalno,vec da se odradi profi sa originalnim delom.Polovnim ili novim.

dovla

Totalno smo  :offtopic:

LeNgenda uzmeš šrafciger manji "minus"
zabodeš u onaj mali prorez i odčepiš poklopac
i verovatno ugledaš torx šraf.

krle

Mislim da će ovu temu moderator preimenovati u "nedoumice" ili slično.

sandero1.4mpi

Sediste me interesuje,a poklopcice tek onako pomenuh posto sam video da se o njima govori.

krle

Citat: sandero1.4mpi poslato 27.12.2009. - 01:05


Inace hteo bih da pitam,da li se moze naknadno ugraditi stelovanje visine sedista (vozackog) ili se menja celo sedisto.

Može se uraditi i to zamenom kostura sedišta, odnosno ugradnjom ovog dela iz nivoa opreme E2. Znači nije potrebna zamena kompletnog sedišta. Cena je "boli glava" pa je neću pominjati.   Nazovi  prodavnice i pitaj za cenu pod ovim kataloškim brojem.


sandero1.4mpi

Hvala puno na informaciji,bas cu sutra zvati.Kojim programom gledas taj katalog da nije onaj Dylogis

krle


mladen895

Sve vise mi se svidjaju prednja sedista iz C5 tako da cu probati da ih nabavim,ugradim i podesavam do mile volje posto su ova fabricka jako nezgodna za duze sedenje.
Kad se mora,sve  je tesko.

sandero1.4mpi

#40
Sada sam zvao AK Voz.... (da ne bih reklamirao svi znaju gde) i puna cena kostura sedista sa PDV-o kosta  22500,00 din. plus se placa ugradnja koja je po radnom satu.
Nije malo para nimalo.Jedino polovno da se kupi sa nekog Logana na Otpadu ili tako nesto.
Jer zna neko mozda da li je ovaj deo isti i kod Logana(Dylogis zna sigurno)javite.

krle

Prema Dialogisu nije isti kataloški broj, mada gledajući   crtež kostura za Sandero  sve deluje isto kao i kod mog sedišta koje se podešava po visini.

sandero1.4mpi


krle

#43
To ne mogu da tvrdim. Nije čudno samo  što je različit kat.br. nego je ovo iz Logana i skuplje. 

sandero1.4mpi

Videcu neki dam do doceka da svratim u neki servis pa cu se raspitati,a cisto sumnjam da ima neki Logan ili Sandero koji su rashodovani.