Moja Dacia Sandero II 1.5dci laureate :)

prethodna tema - sledeća tema

petarkarma

Pozdrav!

Zelim da pretstavim moj novi autic Dacia Sandero II za desetak dana imace puni mesec dana :)))

Odlucio sam se za dizel varijanta 1.5dci sa 75ks i laureate oprema kao bolji paket i iskreno sam zadovoljan i nisam pogresio sta sam dao malo vise novca. U Makedoniju ovaj auto mi izaso 10.250 eur do regostracija... Evo i neka slika...

Aleks


Jelenko


miki-bgd


Highlander

@petarkarma, ako Dacia Sandero II nazivaš "autic", zanima me kako nazivaš Samuraja kojeg imaš ?  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
Bijela varijanta Sandera mi se baš sviđa !  :dobro:
Želim ti mnooooogo srećnih kilometara sa tvojim četvorotočkašima !  :ziveli:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

petarkarma

Hvala vam puno nadam se ce da sluzi dobro :)

@Highlander : Pa samuraj nije autic nego mali dzip i usklucivo se koristi za planina i za lov(od strane moga oca) a zasto sam rekao autic... Pa vozio sam i jos vozim opel vevtra karavan pre toga rover 620 pre toga fiat tempra imao sam kratko i golf3 koja e ova velicina... Uglavno sve su bili auta na staro i prvi put kupujem novi iz fabrike pa mi posebno merak :)

Zoran

Kod mene Samuraja vozi onaj ko ima slab apetit ili ima kamen u bubregu...
Naravno, mala šala. Samuraj je jedan jako sposoban đipac, skromne potrošnje a velikih mogućnosti.
Sam svoj gazda - vazda.

Vladan P

Petre,čestitam!
Sa srećom da se navozaš! :to:
Zajedno smo skupa !

zac


dzule


petarkarma

Hvala puno :)

Nadam se uskoro da cu se pohvalim sa malo i tunirana verzija u planu sam da zatamnim zadnje prozore da stavim alu felne i mozda xenon ili led svetla :D

pjovan


petarkarma

@pjovan : Fala komsija :) ete uste nekoj od Bitola :))) pozz

goxy


Zee