Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

#975
Gledam nešto za ćerku koje ima dozvolu,ali nema ni želju,ni objektivnu potrebu da ima auto.Tako da gledam po malo i za sebe,da Loganu kupim batu ili seku.
Sandero benzinac bez plina,prve generacije,2008-2012.godište.Cene su im takve da ih više i ne gledam.Za slične pare ima Reno Megan,prve i druge generacije,1,6 16v.Pre desetak godina Megan je bio skoro duplo skuplji,sada je u proseku skuplji 300-500 evra.
Za sada je sve samo u planovima, eto,samo da primetim kako vreme menja neke odnose.

Loganovac

Citat: saša61beograd poslato 01.11.2022. - 08:38
Pre 10 godina Megan je bio skoro duplo skuplji

Pre 10 nije, ali pre 15 jeste. Dokaz da Dacia dobro drži cenu na tržištu polovnjaka. Mada ne razumem tačno zbog čega, Reno-Reno...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

#977
Jedan od razloga zašto Reno je što Pežo,Citroen,VW,Škoda... posle 2010.(otprilike) imaju loše,ili bar sumnjive benzinske motore.Osim Reno-a,možda neki Opel 1,6 16v bi došao u obzir.
Sve ovo je samo moje teoretisanje,nema ništa od ovoga pre nego što pitam ženu.A znam koji će biti odgovor.

Andrix

Citat: saša61beograd poslato 01.11.2022. - 08:38
Gledam nešto za ćerku koje ima dozvolu,ali nema ni želju,ni objektivnu potrebu da ima auto.Tako da gledam po malo i za sebe,da Loganu kupim batu ili seku.

Sacekas jos neki mesec i da se dogovaramo, planim da se ponovim sa Loganom pa ce sadasnji Sandero  na put dalje. A po tvojim zeljama idealan, 2013 g. ocuvan presao oko 65000 km....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Capriolo

Svi polovnjaci danas drže nenormalne cene u odnosu na neko ranije vreme, a ne samo polovne Dacije. Sve.

Keka

Nenormalno je danas normalno.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Ono što je činjenica, ljudima mesečno ostaje manje novca u kući ili lakše ulaze u negativan bilans između prihoda i rashoda i sve češće se pojavljuju automobili koji se menjaju za jeftinije. To je prilika da se za 2000 evra sedne u pet godina noviji auto od prvog vlasnika, ako ponudimo naš (kome smo takođe prvi vlasnici). Takve prilike postoje, samo ih treba sačekati.

Veterinar

Danas pogodio pazar za zeta, pazarili u Kragujevcu Logana 2014. za 3400 evra. Naizgled nemoguće, ali uspeli smo i pazarili auto. Presao sam 150 km i zadovoljan sam. Jako .



Loganovac

Još uvek ne mogu da verujem. Svaka čast, u zdravlju da se vozi!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Capriolo

Citat: Veterinar poslato 02.11.2022. - 14:32
Danas pogodio pazar za zeta, pazarili u Kragujevcu Logana 2014. za 3400 evra. Naizgled nemoguće, ali uspeli smo i pazarili auto. Presao sam 150 km i zadovoljan sam. Jako .



Koji je motor i koliko je prešao ?

Aleksabgd

To je mcv sa polovnih automobila. 1.2 motor,prešao oko200.000km. Crna smešna.

Veterinar

Da, 195000 km, vozio sam ga uzbrdo, nizbrdo, u guzvi i na autoputu. Sve stima. Zanimljivo mi je da sam krenuo uz Begaljicko brdo sa 110 km/h (retko sam vozio brze, ne bi bilo fer prema motoru), ali se tom brzinom popeo do kraja.

astmario

Dzaba auto, deluje kao odlicna kupovina uzevsi u obzir ludilo na trzistu.

Zoran

Veterinar je pravi trgovac.
Čestitam, svaka čast.
Sam svoj gazda - vazda.

Capriolo

realna je to cena za te godine, kilometre i motor.